To byłby casting MARZEŃ! Disney chce obsadzić FLORENCE PUGH w kultowej roli

Florence Pugh z główną rolą w nowym filmie Disneya? Wszystko na to wskazuje, że taki scenariusz może się ziścić, bowiem to właśnie gwiazda „Czarnej Wdowy” jest dla studia wymarzoną kandydatką do zagrania w aktorskiej przeróbce popularnej animacji „Zaplątani”. Dla wielu fanów byłby to wymarzony casting.

Disney posłucha fanów? Chce obsadzić Florence Pugh w nowej przeróbce kultowej animacji

florence pugh roszpunka-min.jpg

Jeszcze nie tak dawno usłyszeliśmy informacje, że Disney porzucił swoje plany na stworzenie aktorskiej wersji animacji „Dzwonnika z Notre Dame” i zamierza skoncentrować się teraz na tworzeniu wersji live-action innego ze swoich popularnych tytułów, a mianowicie właśnie „Zaplątanych”. Zaledwie tydzień po tych rewelacjach pojawiła się już pierwsza informacja na temat potencjalnej obsady produkcji. Okazuje się, że studio znalazło już wymarzoną kandydatkę do zagrania Roszpunki, popularnej księżniczki Disneya, która odegrała główną rolę w historii opowiedzianej w filmie z 2010 roku. Jest nią Florence Pugh goszcząca obecnie na dużym ekranie za sprawą filmu „Oppenheimer”.

Sprawdź też: „Barbie” została właśnie drugim największym hitem w historii studia Warner Bros.

Aktorka znana z takich produkcji jak „Czarna Wdowa”, „Midsommar” czy „Małe kobietki” była przez wielu fanów określana jako wymarzona i idealna kandydatka do zagrania Roszpunki i wygląda na to, że w Disneyu są tego samego zdania. Zakulisowe przecieki sugerują, że ze względu na swoje fizyczne podobieństwo do animowanej bohaterki oraz aktorskie umiejętności dla włodarzy wytwórni Pugh byłaby doskonałą odtwórczynią roli Roszpunki.

Jak na razie umowa z Florence Pugh nie została jeszcze podpisana, ale wygląda na to, że Disney nie zamierza czekać z realizacją aktorskiej wersji „Zaplątanych”, więc aktorka może związać się z projektem w ciągu najbliższych miesięcy, gdy tylko zakończy się strajk aktorów. Do tego czasu powinniśmy usłyszeć też o kandydacie do roli Flynna Rajtara. W oryginalnej animacji w Roszpunkę wcieliła się Mandy Moore, a Flynnowi głosu udzielił Zachary Levi. W kinach na całym świecie film „Zaplątani” zebrał od widzów 593,1 mln dolarów przy budżecie wynoszącym 260 mln.

zdj. Kathy Hutchins / Depositphotos