„Tenet” – Nolan pokazał pierwszą zapowiedź swojego filmu!

Christopher Nolan przygotował dla amerykańskich widzów, którzy wybrali się na czwartkowe pokazy filmu Hobbs i Shaw pierwszą zapowiedź swojego kolejnego widowiska. Materiał wyciekł już do sieci i możecie zobaczyć go poniżej.

Nolan i jego aktorzy cały czas pracują jeszcze na planie filmu „Tenet”, ale nie przeszkodziło to w pokazaniu widzom pierwszej zapowiedzi filmu, która została zaprezentowana przed wieczornymi pokazami filmu Hobbs i Shaw”.

Materiał skupia się przede wszystkim na bohaterze granym przez Johna Davida Washingtona i wygląda na to, że potwierdza wcześniejsze plotki sugerujące, że fabuła filmu będzie w jakiś sposób związana z cofaniem się w czasie.

W obsadzie filmu są również : Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Michael Caine, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson i Clémence Poésy.

Autorem zdjęć do filmu jest Hoyte van Hoytema, stały współpracownik Nolana, który pracował między innymi przy „Dunkierce” i „Interstellar”, a montażem zajmie się Jennifer Lame. Muzykę do filmu skomponuje Ludwig Göransson, laureat Oscara za ścieżkę dźwiękową do „Czarnej Pantery”. Stworzeniem scenografii zajmie się z kolei Nathan Crowley, a kostiumami Jeffrey Kurland.

Studio Warner Bros. ogłosiło niedawno, że nowa produkcja wyreżyserowana przez Nolana wejdzie do kin w Stanach Zjednoczonych 17 lipca 2020 roku.

źródło: zdj. Warner Bros.