Tęsknicie za kinem płaszcza i szpady? Nowa wersja „Trzech muszkieterów” trafiła do streamingu

Kino płaszcza i szpady nie należy w ostatnich latach do zbyt popularnego gatunku, więc warto zainteresować się każdym głośniejszym tytułem reprezentującym ten rodzaj kostiumowych widowisk. Jednym z takich tytułów jest bez wątpienia nowa wersja „Trzech muszkieterów”, która właśnie trafiła w Polsce na streaming.

Co obejrzeć? W streamingu pojawili się „Trzej muszkieterowie

Trzej muszkieterowie” to jedna z najsłynniejszych powieści Aleksandra Dumasa, która doczekała się już wielu filmowych i serialowych adaptacji. Do najpopularniejszych należą między innymi produkcja z 1993 roku w reżyserii Stephena Hereka, w której zagrali Charlie Sheen, Julie Delpy, Kiefer Sutherland oraz Chris O'Donnell, a także film z 2011 roku, który wyreżyserował Paul W.S. Anderson.

W maju tego roku do polskich kin trafiła pierwsza część francuskiej ekranizacji o podtytule „D’Artagnan”,  a w przyszłym roku zobaczymy jej kontynuację zatytułowaną „Milady”, która w grudniu trafiła już do kin w wielu krajach w Europie i na świecie.

Sprawdź też: Denzel Washington świętuje 69. urodziny! Największe sukcesy aktora i nowe filmy.

Produkcja wyreżyserowana przez Martina Bourboulona jest dosyć luźną ekranizacją powieści francuskiego pisarza, a jej gwiazdami są François Civil, Eva Green i Vincent Cassel. Nowa wersja „Trzech muszkieterów” trafiła właśnie do streamingu i dostępna jest dla widzów serwisu CANAL+ Online. Film możecie oglądać w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami lub polskim lektorem.

zdj. Pathé