Tęsknicie za „Pierścieniami Władzy”? Serial może wrócić znacznie szybciej, niż zakładano

Swego czasu mówiło się, że na istnieje taka możliwość, że na powrót serialu „Pierścienie Władzy” będzie trzeba poczekać nawet kilka lat. Teraz gdy prace na planie nowych odcinków zostały już zakończone, pojawiła się przybliżona data premiery, która ucieszy wszystkich widzów pragnących szybkiego powrotu do serialowej wersji świata Tolkiena.

Pierścienie Władzy” wrócą z drugim sezonem znacznie wcześniej?

Patrick McKay, jeden z showrunnerów serialu przyznał w październiku zeszłego roku, że przygotowanie dla widzów drugiego sezonu może zająć „parę lat”. Istniało więc prawdopodobieństwo, że „Pierścienie Władzy” powrócą dopiero w 2025 roku. Najnowsze doniesienia zapowiadają jednak znacznie krótszy czas oczekiwania na nowe odcinki.

Sprawdź też: Amber Heard wraca do aktorstwa! Chce odbudować swoją karierę.

Prace na planie drugiej serii wystartowały właśnie w październiku zeszłego roku i zostały zakończone w czerwcu. Na razie Amazon nie ujawnił jeszcze żadnych informacji na temat tego, kiedy planuje wypuścić nowe odcinki „Pierścieni Władzy”, ale z pomocą przychodzą nam zakulisowe źródła. Okazuje się, że serial może powrócić na platformę Prime Video już na początku 2024 roku. Mówi się nawet o możliwości debiutu w styczniu, a w ostateczności w lutym, marcu albo kwietniu, co dałoby twórcom przynajmniej 7 miesięcy na postprodukcję nowych odcinków.

Główną reżyserką drugiego sezonu „Władcy Pierścieni” została Charlotte Brändström. Twórczyni znana ze swej pracy nad netfliksowymWiedźminem” czy „Outlanderem”. Nad odcinkami pracowały także: Sanaa Hamri oraz Louise Hopper, dla których będzie to debiut we franczyzie

źródło: redanianintelligence.com / zdj. Prime Video