Amber Heard wraca do aktorstwa! Chce odbudować swoją karierę

Rok po przegranym procesie ze swoim byłym mężem Johnnym Deppem na ekrany powróci Amber Heard. Jej nowy film pojawi się lada dzień na 69. Festiwalu Filmowym w Taorminie i będzie pierwszym krokiem wykonanym przez gwiazdę „Aquamana” na drodze do odbudowania swojej aktorskiej kariery.

Amber Heard wraca na ekran. Za chwilę premiera jej nowego filmu

Amber Heard pojawi się za kilka dni na 69. Festiwalu Filmowym w Taorminie, aby promować swój najnowszy film pod tytułem „In The Fire”. Aktorka pojawi się na Sycylii wraz z reżyserem filmu Conorem Allynem, a światowa premiera jej nowej produkcji przypadnie na 24 czerwca. Festiwal zaplanowano w tym roku na okres 23 czerwca – 1 lipca. Dla Heard, która w ubiegłym roku przegrała proces z Johnnym Deppem, będzie to pierwsze publiczne wystąpienie od czasu porażki w sądzie. Aktorka odcięła się od branży i od wielu miesięcy mieszka właśnie we Włoszech. Warto podkreślić, że „In The Fire” jest produkcją, która powstała jeszcze przed ogłoszeniem wyroku w głośnym procesie Heard i Deppa. Zdjęcia wystartowały w lutym zeszłego roku, więc nie jest to projekt, w którym aktorka została obsadzona po przegraniu sprawy z gwiazdorem „Piratów z Karaibów”.

Premiera „In The Fire” ma być jednak początkiem jej drogi do odbudowania kariery aktorskiej. Mówi się, że podobnie jak jej były mąż Heard również zamierza wrócić do grania i jest to dla mnie teraz priorytetowe zadanie, któremu zamierza się poświęcić. W grudniu Heard będzie można oglądać na dużym ekranie w filmie Aquaman and The Lost Kingdom”, ale mówi się, że jej rola została ograniczona w superbohaterskim widowisku do absolutnego minimum. Nie wiadomo też, czy aktorka będzie zaangażowana w proces promowania filmu.

Sprawdź też: Johnny Depp ze łzami w oczach po pokazie w Cannes. Powrót do Hollywood? „Już go nie potrzebuję”.

Film jest kolejnym reżyserskim projektem Conora Allyna pracującego do tej przy głównie przy mało popularnych produkcjach jak „Ziemia niczyja”, w której zagrał Frank Grillo, „Chodzenie, jazda, rodeo” od Netfliksa czy „ExPatriotka”. Film zapowiadany jako thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych opowie o specjalistce w dziedzinie psychiatrii, która postanawia podjąć się leczenia dziecka w czasach, gdy psychiatria nie jest jeszcze uznawana za poważną dziedzinę nauki. Akcja osadzona jest w 1899 roku na kolumbijskiej farmie bogacza, który za wszelką cenę chce uleczyć swojego syna w obliczu pojawiających się coraz częściej oskarżeń, że chłopak jest wcielonym diabłem.

źródło: deadline.com / zdj. Tuukka Jantti / Depositphotos.com