„The Boys” parodiują Kapitana Amerykę w reklamie społecznej z Jensenem Acklesem

Na parę dni przed premierą następnego sezonu „The Boys” w sieci ukazał się następny spot serialu. W reklamie stylizowanej na antynarkotykowy komunikat społeczny pojawia się Soldier Boy, czyli grana przez Jensena Acklesa parodia postaci w rodzaju Kapitana Ameryki.

W trzeciej serii zobaczymy, jak główni bohaterowie produkcji, rzuciwszy wyzwanie Siódemce, decydują się na skorzystanie z preparatu V. Dzięki niemu zyskują większą siłę i nowe umiejętności, które pomogą wyrównać szanse w walce z potężnymi złoczyńcami. Sam Butcher będzie mógł pochwalić się umiejętnościami podobnymi do Homelandera. Akcja nowych odcinków osadzona będzie rok po wydarzeniach ostatniego epizodu.

Do swoich ról z poprzednich odcinków w trzeciej serii „The Boys” wracają Antony Starr jako Homelander,, Karl Urban jako Billy Rzeźnik, Erin Moriarty jako Starlight, Jack Quaid jako Hughie Campbell, Karen Fukuhara jako Kimiko i Tomer Kapon jako Frenchie, Laz Alonso jako Mother's Mil. Jako showrunner za produkcję raz jeszcze odpowiada Eric Kripke

Sprawdź też: Tim Robbins nie zagra w nowym sci-fi Amazona. W „The Power” miał zastąpić aktora z „Biura”

Premiera trzeciego sezonu serialu została zaplanowana już na najbliższy piątek, 3 czerwca. W dniu premiery w serwisie Prime Video pokazane zostaną aż trzy odcinki.

Zdj. Amazon