„The Boys Presents: Diabolical” – Amazon Prime Video udostępnia jeden z odcinków za darmo

Przed zbliżającą się wielkimi krokami czerwcową premierą 3. sezonu serialu „The Boys” platforma Amazon Prime Video zdecydowała się na udostępnienie jednego z epizodów spin-offu głównej serii za darmo za pośrednictwem YouTube'a. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, sprawdźcie, jak prezentuje się ósmy, a zarazem ostatni odcinek animacji zatytułowanej „The Boys Presents: Diabolical”.

W „Diabolical” znalazły się historie rozgrywające się w superbohaterskim uniwersum „Chłopaków”, dla których zabrakło miejsca w głównej serii. Serial jest animowaną antologią skupiającą się na losach różnych postaci znanych z oryginalnego serialu. Za tytuł odpowiada m.in. autor komiksowego pierwowzoru „The Boys”, czyli Garth Ennis.

Sprawdź też: Gorące nowości od Prime Video na czerwiec. Co obejrzymy? „The Boys”, „Chloe”, „Fairfax” i inne

Udostępniony przez Prime Video epizod ósmy poświęcony został historii jednego z naczelnych bohaterów serialu, Homelanderowi, w którego wciela się Antony Starr. Oto fragment opisu odcinka:

Kiedy Homelander po raz pierwszy dołącza do Siódemki, wraz z Black Noir bierze udział w akcji odbijania zakładników w fabryce chemicznej. Madelyn przekonuje bohatera, by nie pozwolił na dekonspirację ze strony Black Noir. Gdy Homelander sam przybywa do fabryki, próbuje rozwiązać problem w pokojowy sposób. Jednak sprawy szybko przybierają fatalny obrót, gdy w przypływie gniewu zabija on zarówno terrorystów, jak i zakładników.

Odcinek wyreżyserowali Jae Kim oraz Giancarlo Volpe według scenariusza Simona Racioppy. Za animację odcinka zatytułowanego „One Plus One Equals Two” odpowiada studio Edge Animation. W epizodzie głosów postaciom użyczyli m.in. Chris DiamantopoulosGiancarlo EspositoElisabeth Shue, a także Antony Starr jako Homelander.

Może zainteresuje Cię: Amazon opowiada o stalkingu w sieci. Zobaczcie zwiastun „Chloe” od twórcy „Sex Education”

Zachęcamy do zapoznania się z redakcyjną recenzją serialu „The Boys Presents: Diabolical” autorstwa Jakuba Trochimowicza.

Źródło i zdj. Prime Video