„The Devil’s Hour” – zobaczcie zwiastun nowego thrillera psychologicznego z Peterem Capaldim

Amazon Prime Video pokazało pełnoprawny zwiastun swojej nowej produkcji, zatytułowanej „The Devil's Hour”. W serialu nawiązującym do mitów otaczających tzw. „diabelską godzinę”, czyli 3:33 w nocy pojawiają się Peter Capaldi („Doktor Who”) oraz Jessica Raine („Patrick Melrose”). 

Seria opowiada historię Lucy Chambers (Raine), kobiety, która każdej nocy budzi się dokładnie o 3:33. Mając przeczucie, że jej dom nawiedzają echa innego życia, Lucy usiłuje też poradzić sobie z obojętnym i bezuczuciowym ośmioletnim synem. Tymczasem w okolicy dochodzi do serii brutalnych zabójstw, które zmuszają bohaterkę do udzielenia odpowiedzi na pytania, które bardzo długo od siebie odsuwała.

Sprawdź też: Nowe aktorki debiutują w głównych rolach w „Rodzie smoka”. Zobaczcie zdjęcia i fragment z 6. odcinka prequela „Gry o Tron”.

Za „The Devil's Hour” odpowiada brytyjskie studio Harstwood Films, które wyprodukowało między innymi „Sherlocka” i ostatnią serialową adaptację „Drakuli”. Na serię złoży się łącznie sześć odcinków. Peter Capaldi wciela się w rolę dziwacznego odludka z morderczą obsesją. Jego bohater stanie się głównym podejrzanym lokalnej policji, kierowanej przez detektywa, w którego wcieli się Nikesh Patel („Starstruck”). O obsadzie pojawią się także Meera Syal („Yesterday”), Alex Ferns („Czarnobyl”) i Phil Dunster („Ted Lasso”).  Premierę zaplanowano na 28 października.

Źródło: Deadline / zdj. BBC