„The Walking Dead” – spin-off o Neganie i Maggie otrzymał nowy tytuł

AMC zmieniło tytuł zapowiedzianego na przyszły rok, nowego serialu osadzonego w uniwersum „The Walking Dead”. Spin-off zostanie poświęcony postaciom granym w głównej serii przez Jeffreya Deana Morgana i Lauren Cohan

W sześcioczęściowym serialu Negan i Maggie trafią do Nowego Jorku, po zakończeniu wydarzeń „TWD”. Na postapokaliptycznym Manhattanie, wyspie od dawna odciętej od dostępu do stałego lądu, odkryją nie tylko tłumy żywych trupów – spotkają też tych, którzy zdołali uczynić Nowy Jork swoim własnym światem, pełnym anarchii, niebezpieczeństw, piękna i koszmarów. Produkcja nosiła wcześniej pełną nazwę „The Walking Dead: Isle of the Dead”, ale w ramach najnowszej twórców, jej podtytuł zmieniono na „Dead City”. Przy tej okazani pokazano też nową kartę tytułową. Zobaczycie ją poniżej. 

Sprawdź też: Miles Teller obsadzony w następnym filmie reżysera „Czarnego telefonu” i „Doktora Strange’a”

Premierę „Dead City” zaplanowano na przyszły rok. Showrunnerem serii został Eli Jorné („The Walking Dead”). 

Eli stworzył chaotyczny, szalony i piękny świat żywych trupów, skrojony dla Negana, Maggie i tych fanów serialu, którzy chcą zobaczyć nowe i niewyobrażalne miejsca uniwersum TWD  – opowiadał parę miesięcy temu szef franczyzy Scott Gimple. „Lauren i Jeffrey zawsze doskonale z sobą współpracowali, a teraz zabieramy tę współpracę na nowy poziom. Ta seria przetestuje ich zdolność przetrwania – w tym świecie i z sobą nawzajem.”

TWD-Dead-City.jpg

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. AMC