Theo Rossi obok Aubrey Plazy w obsadzie „Emily The Criminal”

Theo Rossi, mający w dorobku między innymi rolę w niedawnej „Armii umarłych” Zacka Snydera, dołączył do Aubrey Plazy w obsadzie niezależnego filmu zatytułowanego „Emily The Criminal”. Za reżyserię i scenariusz odpowie John Patton Ford. 

Film opowie historię Emily (Plaza), dziewczyny pogrążonej w długach, która zostaje wplątana w oszustwo związane z kartami kredytowymi, co wciąga ją w przestępcze podziemie Los Angeles i ostatecznie prowadzi do śmiertelnych konsekwencji. Rossi wcieli się w rolę Youcefa, bliskowschodniego imigranta z wielkimi marzeniami. 

Wytwórnia Low Spark Films ma zająć się produkcją obrazu. Obok głównej roli Plaza będzie również pełnić funkcję producenta filmu. Na ekranie pojawią się też Gina Gershon i Megalyn Echikunwoke.

Przypomnijmy, że Plaza podpisała niedawno kontrakt na główną rolę w serialu dramatycznym Hulu, „Olga Dies Dreaming”, przy którym również zajmie się produkcją. Oprócz tego w nieodległej przyszłości aktorkę będzie można obejrzeć w nadchodzącym filmie Guya Ritchiego u boku Jasona Stathama oraz obrazie „Best Sellers”, gdzie wystąpi wraz z Michaelem Cainem

Źródło: deadline.com / zdj. Netflix