„Thor: Miłość i grom”, „Czarny telefon” i „Minionki: Wejście Gru” w październiku na DVD i Blu-ray. Jakie wydania dostaniemy?

W październiku doczekamy się polskich wydań DVD i Blu-ray z najnowszym widowiskiem Marvela. Oprócz filmu „Thor: Miłość i grom” na płyty trafią też film grozy „Czarny telefon” oraz animacja „Minionki: Wejście Gru”. Na jakie wydania możemy liczyć w polskiej dystrybucji? Poznajcie szczegóły.

Na 5 października zapowiedziano w Polsce premierę  wydań DVD i Blu-ray z filmem „Thor: Miłość i grom”. Film doczeka się trzech edycji na fizycznych nośnika, co oznacza, że możemy liczyć na standardowe wydania w plastikowych opakowaniach na obydwu nośnikach. Dodatkowo czwarta produkcja z przygodami Thora otrzyma też steelbooka na niebieskim krążku. Dodajmy, że dystrybutor przygotował też łączone pakiety na DVD i Blu-ray z wszystkimi częściami serii. Jeśli chodzi o polską wersję językową, to możemy oczekiwać ścieżki dźwiękowej w formie dubbingu w formacie Dolby Digital 5.1 i napisów

Sprawdź też: Premiery Disney+ na wrzesień – „Andor”, „Stary człowiek”, „Thor: Miłość i grom” i inne.

Tydzień później, 12 października do sklepów trafi polskie wydanie DVD z pierwszym sezonem superbohaterskiego serialu „Peacemaker” stworzonego dla platformy HBO Max przez Jamesa Gunna. Już dzień później zadebiutują edycje DVD i Blu-ray z animowanym filmem „Minionki: Wejście Gru”. Kolejna odsłona popularnej serii doczeka się standardowych edycji na obydwu nośnikach, co będzie regresem względem poprzednich produkcji z Minionkami, które gościły w naszym kraju również na nośniku Ultra HD Blu-ray.

Październikową listę premier na fizycznych nośnikach od Galapagos zamknie film „Czarny telefon” wyreżyserowany przez Scotta Derricksona. Film, w którym zagrał Ethan Hawke trafi do sprzedaży 27 października i dostępny będzie w standardowych edycjach na DVD i Blu-ray.

 

thor-milosc-i-grom-bd-steelbook.jpg peacemaker-sezon-1-2-dvd.jpg

czarny-telefon-bd.jpg minionki-wejscie-gru-bd.jpg

zdj. Marvel / Galapagos