Thor, Strażnicy Galaktyki i Jane Foster na nowych zdjęciach z filmu „Thor: Miłość i grom”

Za niecałe trzy tygodnie na dużym ekranie zadebiutuje kolejne superbohaterskie widowisko Marvela. Jak w filmie „Thor: Miłość i grom” wypadną główni bohaterowie, w tym Natalie Portman powracająca do roli Jane Foster? Zobaczcie zupełnie nowe zdjęcia z produkcji.

Po pokonaniu Thanosa dziedzic Asgardu próbuje jeszcze raz odnaleźć swe powołanie i właściwą drogę w życiu. Rozpoczyna się jego wewnętrzna podróż, jakiej jeszcze nie widzieliśmy. Jego spokój zaburza jednak galaktyczny zabójca znany jako Gorr the God Butcher (Christian Bale), który dąży do zgładzenia wszystkich bogów. By przeciwstawić się temu zagrożeniu, Thor korzysta z pomocy królowej Walkirii (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i byłej dziewczyny Jane Foster (Natalie Portman), która jakimś trafem dzierży teraz magiczny młot i włada mocami błyskawicy. Zespół wyrusza wspólnie w niebezpieczną podróż, aby odkryć tajemnicę zemsty kosmicznego Rzeźnika i powstrzymać go, nim będzie za późno.

Sprawdź też: Czy Johnny Depp ma szansę na powrót do „Piratów z Karaibów”. Co z filmem z Margot Robbie? W grze dwa projekty.

Kinowa premiera superbohaterskiego widowiska „Thor: Miłość i grom” została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku. W głównej obsadzie znaleźli się Chris Hemsworth wcielający się ponownie w postać Thora, Natalie Portman, a także Tessa ThompsonJaimie Alexander, Russell Crowe, Matt Damon, Jeff Goldblum oraz Christian Bale wcielający się w postać naczelnego złoczyńcy filmu, Gorra.

thor milosc i grom zdjecia (3).jpg

thor milosc i grom zdjecia (2).jpg

thor milosc i grom zdjecia (1).jpg

zdj. Marvel