Thor wraca na Netfliksa. Zobaczcie zwiastun finałowego sezonu Ragnaroku

Netflix pokazał zwiastun długo wyczekiwanego trzeciego sezonu serialu „Ragnarok”. Finałowa odsłona serii zanurzonej w mitologii nordyckiej powróci do widzów jeszcze w tym miesiącu.

Serial „Ragnarok” wraca z trzecim sezonem! Premiera w sierpniu

Ragnarok” to dramat o dorastaniu i współczesna interpretacja legend z mitologii nordyckiej. Akcja serialu toczy się w małym fikcyjnym miasteczku o nazwie Edda położonym w otoczeniu wspaniałej, zapierającej dech w piersiach norweskiej przyrody. To opowieść o mieszkańcach Eddy, którzy być może nie są tymi, za których się podają. Jednak wszystkich bez wyjątku dotykają drastyczne zmiany, które zachodzą na świecie: topniejące lody na biegunach, ciepłe zimy, gwałtowne ulewy. Niektórzy twierdzą, że czeka nas kolejny Ragnarok. Chyba że ktoś zdoła mu zapobiec… W trzecim sezonie główny bohater Magne musi podjąć próbę walki z potężnym wrogiem, ale jak zachować spokój i dokonywać właściwych wyborów, kiedy jesteś zakochanym nastolatkiem, który nagle otrzymuje  najpotężniejszą broń świata?

Trzeci i zarazem finałowy sezon serialu „Ragnarok” zadebiutuje na platformie Netflix już 24 sierpnia. W obsadzie produkcji znajdują się: David StakstonJonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Emma Bones oraz Herman Tømmeraas. Za serial odpowiada Adam Price, który pełni przy projekcie funkcję showrunnera oraz scenarzysty

zdj. Netflix