TikTokerka Addison Rae w obsadzie komedii „Animal Friends”. Wystąpi obok Aubrey Plazy i Ryana Reynoldsa

Kolejne nazwisko dopisano do obsady komediowej hybrydy animacji i live-action „Animal Friends”, szykowanej przez wytwórnię Legendary. W filmie zapowiadanym jako kino drogi w wydaniu tylko dla dorosłych, obok Ryana Reynoldsa i Aubrey Plazy pojawi się Addison Rae, influencerka, tancerka i aktorka z filmu „Cały on” Netfliksa.

W kontekście fabuły gwiazdorska produkcja jest na ten moment trzymana w ścisłej tajemnicy. Wiemy natomiast, że za kamerą znajdzie się laureat statuetki Emmy Peter Atencio, współtwórca skeczowej serii „Key & Peele”, która wprowadziła na ekran znakomity komediowy duet Jordana Peele'a („Uciekaj!”) i Keegana-Michaela Keya. Choć rola Rae również nie została jeszcze szerzej opisana, ujawniono, że influencerce przypadnie wcielenie się w jedną z głównych postaci. Obok Plazy i Reynoldsa na ekranie spotka też Jasona Momoę („Aquaman”) i Vince'a Vaughna („Piękna i rzeźnik”).

Pomysłodawcy „Animal Friends Kevin Burrows i Matt Mider, będący jednocześnie scenarzystami, przedstawili projekt należącej do Reynoldsa firmie produkcyjnej Maximum Effort. Autorzy mają w dorobku takie tytuły jak „Męska paczka”, „Gentlemen Lobsters” i serię „Don't”. Animowanymi elementami filmu zajmie się studio DNEG Animation (odpowiedzialne za powstający obecnie reboot „Garfielda” i serial „Entergalactic” Netfliksa). Na chwilę obecną nie wiemy, kiedy ruszą prace na planie filmu.

Sprawdź też: To najgorsza część serii? Pierwsze opinie o „Szybkich i wściekłych 10” chwalą głównie Jasona Momoę w roli złola

Warto przypomnieć, że „Animal Friends” nie jest jedynym nadchodzącym aktorskim projektem Addison Rae. Jeszcze w tym roku popularną tiktokerkę zobaczymy w dreszczowcu „Thanksgiving” szykowanym przez twórcę „Hostelu”, Eli Rotha. Film ma pojawić się w kinach dokładnie 17 listopada. Przypomnijmy, że pomysł na tę produkcję wyewoluował z fikcyjnego zwiastuna, który mogą pamiętać fani „Grindhouse'a” od Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza. Zapowiedź (do obejrzenia tutaj) przedstawiała film gore o rzezi z udziałem mieszkańców pewnego miasta w Massachusetts. Fikcyjny teaser okazał się na tyle popularny, że plany na zrealizowanie pełnometrażowej wersji rozważane były już od dłuższego czasu. Obok Rae na ekranie pojawi się Patrick Dempsey, znany z serialu „Chirurdzy” 

źródło: Deadline / zdj. Netflix