To Apple TV+ ma najlepszą ofertę na wiosnę? Na te seriale warto zwrócić uwagę

Platforma Apple TV+ ma na pierwszą połowę roku wyjątkowo mocną ofertę. W ciągu najbliższych miesięcy czekają nas głośne filmowe i serialowe premiery z gwiazdami Hollywood. Serwis ujawnił daty premier swoich najmocniej wyczekiwanych tytułów.

Apple TV+ zapowiada sporo głośnych seriali i filmów

Marzec na platformie Apple TV+ rozpoczniemy od premiery filmu „Napoleon” z główną rolą Joaquina Phoenixa. Produkcja pojawi się w streamingu już na początku miesiąca i dostępna będzie w kinowej wersji. Ridley Scott zapowiedział już jakiś czas temu, że przygotował reżyserską wersję biograficznego widowiska trwającą ponad cztery godziny, ale trafi ona na Apple dopiero pod koniec bieżącego roku.

W połowie marca zadebiutuje serial „Obława” opowiadający historię pościgu za zabójcą Abrahama Lincolna. Serial wykorzysta zarówno historyczne fakty jak i elementy fikcyjne, by opowiedzieć o losach Edwina Stantona, amerykańskiego prawnika i sekretarza wojny w gabinecie Lincolna. Po zamachu na 16. prezydenta Stanów Zjednoczonych jego współpracownik wpadł w obsesję na punkcie schwytania Johna Wilkesa Bootha, który odpowiadał za śmiertelne postrzelenie Lincolna

Sprawdź też: Oto co czeka na nas w tym tygodniu! Nowości na Netflix, Disney+, Apple TV+ i SkyShowtime!

W marcu pojawi się też serial Palm Royale” opowiadający o Maxine Simmons (Kristen Wiig), która próbuje zaistnieć w towarzystwie z wyższych sfer w Palm Beach. Gdy Maxine próbuje przekroczyć granicę, która wydaje się nieprzekraczalna, zaczyna zadawać sobie pytanie, które wciąż wprawia nas w zakłopotanie: „Jak wiele jesteś skłonny poświęcić, aby zdobyć coś, co należy do kogoś innego?” Akcja serialu rozgrywa się w roku 1969 roku.

Kryminały, seriale historyczne i science fiction takie nowości szykuje Apple TV Plus

Jennifer Connelly i Joel Edgerton w thrillerze science fiction Dark Matter

Na kwiecień zapowiedziano z kolei premierę serialu „Sugar”, który zaprezentuje nam współczesne i  wyjątkowe spojrzenie na jeden z najpopularniejszych i najważniejszych gatunków w historii literatury, kina i telewizji: kryminał z prywatnym detektywem w roli głównej. Nominowany do Oscara Colin Farrell wciela się w Johna Sugara, amerykańskiego prywatnego detektywa, który tropi tajemnicze zniknięcie Olivii Siegel, ukochanej wnuczki legendarnego hollywoodzkiego producenta Jonathana Siegela. Gdy Sugar próbuje ustalić, co stało się z Olivią, odkrywa również rodzinne sekrety Siegelów.

Sprawdź też: Matt Damon przerywa milczenie w sprawie nowego „Bourne’a”. Powróci do roli?

Kwiecień to również premiera miniserialu „Franklin” przedstawiającego historię narodzin Stanów Zjednoczonych. W roli Benjamina Franklina wystąpił Michael Douglas. Ciekawie zapowiada się też serial „Dark Matter” opowiadającego historię Jasona Dessena (Joel Edgerton), fizyka, wykładowcy i głowy rodziny, który podczas spaceru ulicami Chicago zostaje wciągnięty do innego wymiaru. Po drugiej stronie, bohater spotyka alternatywną wersję samego siebie.

Apple TV+ premiery na 2024 rok:

zdj. Apple