To Apple TV+ przygotowało największe hity na jesień? Lista seriali i filmów robi wrażenie!

Końcówka tego roku zapowiadają się niezwykle obiecująco dla abonentów platformy Apple TV+. Słynący z ciekawych propozycji serwis streamingowy przygotował na jesień i początek zimy imponującą listę premier filmowych i serialowych, która ma zaspokoić gusta najbardziej wymagającego widza. Apple TV+ obiecuje dostarczyć rozrywkę na najwyższym poziomie. Oto lista najważniejszych premier, na które warto czekać.

Głośne seriale i filmy od mistrzów kina, czyli jesień i zima na Apple TV+

Tegoroczna jesień zapowiada się niezwykle interesująco dla miłośników seriali i filmów, zwłaszcza tych, którzy zdecydują się na subskrypcję Apple TV+. Serwis chce w tym roku postawić na twardą rywalizację ze swoimi konkurentami na streamingowym podwórku i zaprezentuje widzom niezwykle bogatą ofertę pełną ekscytujących seriali i filmów pretendujących do Oscarów.

Wrzesień rozpoczął się od premiery trzeciego sezonu „The Morning Show”, który emitowany będzie na platformie do 8 listopada. W tak zwanym międzyczasie na platformie zdąży zadebiutować nowy serial „Lekcje chemii”, którego gwiazdą jest Brie Larson. Aktorka tworzy obsadę nowej produkcji Apple TV+ wspólnie z Lewisem Pullmanem („Top Gun: Maverick”).

Serial jest adaptacją debiutanckiej powieści autorstwa Bonnie Garmus. Historia zabiera nas do pierwszej połowy lat 50. ubiegłego wieku i opowiada o losach Elizabeth Zott (Larson) marzącej o byciu naukowcem. Obecne nastroje w społeczeństwie oraz ciąża utrudniają jednak Elizabeth spełnienie swoich marzeń i kobieta musi szukać innej ścieżki zawodowej. Ostatecznie bohaterka podejmuje się pracy jako prezenterka w telewizyjnym programie kulinarnym, który z czasem zaczyna gromadzić przed telewizorami coraz większą publikę i stawać się programem poświęconym nie tylko kuchni.

Sprawdź też:

Dwie głośne premiery serialowe w listopadzie!

W listopadzie widzów platformy Apple TV+ czeka powrót serialu „For All Mankind”. W nowym sezonie ponownie spotkamy się z głównymi bohaterami, Edem, w którego wciela się Joel Kinnaman, oraz Danielle, graną przez Krys Marshall. Choć minęło sporo czasu, wciąż są aktywni w badaniach kosmosu. Jednak wielką tajemnicą pozostaje, co w międzyczasie działo się z postacią Margo, którą gra Wrenn Schmidt, i jak wygląda jej sytuacja w Moskwie. Zaledwie tydzień później będziemy mogli zobaczyć świetnie zapowiadający się serial  „Monarch: Dziedzictwo potworów” rozgrywający w uniwersum ostatnich filmów o Godzilli i King Kongu z głównymi rolami Kurta Russella i jego syna Wyatta Russella.

Akcja serialu będzie rozgrywała się przede wszystkim po wydarzeniach z pierwszego filmu o Godzilli z 2014 roku, w którym starcie między Godzillą a Tytanami zrównało San Francisco z ziemią i ustanowiło nową, szokującą rzeczywistością. Historia skupi się na rodzinie próbującej odkryć ukryte tajemnice związane z potworami i spuścizną łącząca ich z tajną organizacją znaną jako Monarch. Podążając śladami ojca, rodzeństwo trafia na ślady prowadzące ich do lat 50. ubiegłego wieku i ukrywanego przed opinią publiczną świata potworów oraz postaci oficera Lee Shawa (przedstawionego na dwóch różnych etapach życia – w latach 50. i współcześnie – i zagranego przez przez obu Russellów).

Jesienno-zimowy okres na Apple TV+ to także dwie głośne premiery filmowe. W październiku i listopadzie serwis wprowadzi do kin filmy „Czas krwawego księżyca” oraz „Napoleon”. Obydwa tytuły mają po pewnym czasie zawitać też do streamingu, ale daty ich premier nie zostały jeszcze ujawnione.

Serialowe i filmowe premiery Apple TV+ na jesień:

zdj. Apple TV+