To Austin Butler zagra w „Gorączce 2”? Aktor ostro trenuje na strzelnicy

Austin Butler ma ostatnio wyjątkowo gorący okres. Gwiazdora możemy oglądać obecnie w serialu „Władcy przestworzy” oraz filmie „Diuna: część druga”. Tymczasem aktor przygotowuje się już do udziału w kolejnym projekcie i spędza sporo czasu na strzelnicy. Czy to właśnie jego obsadzono w „Gorączce 2”?

Austin Butler z kolejną głośną rolą?

Austin Butler jest ostatnio na fali. Gwiazdor zbiera pochwały za swoją rolę w drugiej „Diunie” oraz występ w serialowej produkcji od Apple TV+. W mediach społecznościowych pojawiło się właśnie nagranie, które sprawiło, że aktora zaczęto łączyć z kolejnym głośnym projektem. Na udostępnionym nagraniu widzimy, jak Butler trenuje swoje umiejętności strzeleckie pod okiem instruktorów z Taran Tactical Innovations słynących z przygotowywania gwiazd kina do ról, w których muszą posługiwać się bronią jak profesjonaliści.

Nie mamy na razie żadnych informacji na temat tego, w jakim projekcie Butler będzie potrzebował tego typu umiejętności, ale nagranie sprawiło, że Butler ponownie zaczął być łączony z rolą w „Gorączce 2”. Spekulacje podkręca dodatkowo fakt, że podczas strzeleckiego treningu Butler używa podobnego karabinu do tego, którym w pierwszym filmie posługiwał się bohater grany przez Vala Kilmera.

Ze względu na swoje podobieństwo do Kilmera to właśnie z postacią młodego Chrisa Shiherlisa łączony jest Austin Butler, ale na razie wszystkie informacje na temat castingu do „Gorączki 2” trzymane są w tajemnicy, więc możemy jedynie opierać się na podrzucanych nam poszlakach. Jak na razie z obsadą kontynuacji łączony jest tylko Adam Driver mający zagrać młodego Neila McCauleya, którego sportretował Robert De Niro.

Gorączka 2” coraz bliżej ! Zdjęcia ruszą w 2024 roku

Gorączka 2 Robert De Niro i Al Pacino

W styczniu Michael Mann potwierdził, że po planuje nakręcenie „Gorączki 2” w 2024 roku i aktualnie pracuje już tylko nad wprowadzaniem ostatnich poprawek w scenariuszu. Film będzie jednocześnie kontynuacją i prequelem kultowego thrillera akcji, w którym niezapomniany duet stworzyli na ekranie Robert De Niro i Al Pacino. Sprawdzone źródła donoszą jednocześnie, że studio Warner Bros. widzi potencjał w kontynuacji kultowego akcyjniaka i chce przeznaczyć na niego spore nakłady finansowe.

Sprawdź też: Dwa legendarne seriale trafią na Netflix! Idealne do binge-watchingu i oglądania w tle.

Film będzie ekranizacją książkowej kontynuacji, która jest jednocześnie prequelem pierwszego filmu. Historia stworzona przez Michaela Manna i Meg Gardiner koncentruje się na kontynuowaniu historii Chrisa Shiherlisa granego w pierwowzorze przez Vala Kilmera, jedynego ocalałego z ekipy Neila McCauleya (De Niro), który ranny, półprzytomny próbuje ukryć się w Koreatown. Szukającego sposobu na ucieczkę z Los Angeles zbiega próbuje dopaść Vincent Hanna (Al Pacino).

zdj. Warner Bros.