Dwa legendarne seriale trafią na Netflix! Idealne do binge-watchingu i oglądania w tle

Netflix szykuje premierę dwóch kolejnych seriali na licencji. W najbliższych tygodniach do oferty zawitają legendarne tytuły małego ekranu, które do tej pory nie gościły w ofercie streamingowego giganta. Każdy z nich idealnie nada się na serial, który możecie zarówno oglądać w ramach binge-watching, jak i puścić sobie w tle i w międzyczasie zająć się swoimi obowiązkami.

Detektyw Monk pojawi się na Netflix!

Detektyw Monk gdzie obejrzeć wszystkie sezony

Netflix nie zamierza się zatrzymać i cały czas będzie uzupełniał swój katalog o klasyczne serialowe produkcje z poprzednich dekad. W marcu przyjdzie pora na jednej z najbardziej rozpoznawalnych seriali kryminalnych. Od 15 marca w serwisie będzie można oglądać „Detektywa Monka”! Co istotne, na platformie od razu pojawią się wszystkie sezony! Do tej pory widzowie w Polsce mogli zapoznać się w streamingu jedynie z dwiema pierwszymi seriami, które obecne są od września zeszłego roku w katalogu serwisu SkyShowtime.

Sprawdź też: „Dżentelmeni” – recenzja serialu. Już w marcu Netflix przynosi nam serial roku!

Detektyw Monk” debiutował na małym ekranie w 2002 roku i doczekał się aż 125 odcinków na przestrzeni ośmiu sezonów. Finałowy epizod serialu wyemitowany w 2009 roku pobił ówczesny rekord oglądalności telewizji kablowej.

Główną rolę w serialu grał Tony Shalhoub, a obok niego pojawiali się: Ted Levine (jako kapitan Leland Stottlemeyer), Traylor Howard (jako Natalie Teeger), Jason Gray-Stanford (jako Randall Disher), Melora Hardin (jako Trudy Monk) i Hector Elizondo (doktor Neven Bell).

HBO sprzedaje kolejne klasyki. „Seks w wielkim mieście trafi na Netflix

Seks w wielkim mieście na Netflix 

Na 1 kwietnia platforma Netflix przygotowała z kolei debiut innego telewizyjnego klasyka. Kontynuując uzupełnianie oferty o tytuły należące do HBO, streamingowy gigant pozyskał prawa do jednego z najpopularniejszych tytułów w ofercie HBO, produkcji „Seks w wielkim mieście.

Emisja tego tytułu zakończyła się w 2004 roku po sześciu sezonach. Produkcja doczekała się później dwóch kinowych kontynuacji, a niedawno także serialowego powrotu w ramach serialu „I tak po prostu”. Przez lata „Seks w wielkim mieście przyciągał miliony widzów przed ekrany i stał się prawdziwym telewizyjnym fenomenem.

Sprawdź też: Kiedy „Diuna 2” trafi na HBO Max? Nowy film Warnera wchodzi do kin.

Serial opowiada historię czterech przyjaciółek żyjących w Nowym Jorku, które dzielą się ze sobą swoimi seksualnymi przygodami i innymi historiami z osobistego życia. Poznajemy wyzwoloną seksualnie specjalistkę od PR-u Samanthę Jones, sarkastyczną prawniczkę Mirandę Hobbes, wierząca w prawdziwą miłość właścicielkę galerii sztuki Charlotte York i neurotyczną pisarkę Carrie Bradshaw, która opisuje przeżycia całej czwórki.

Netflix TOP 10 dzisiaj (3 marca 2024 roku)

  1. „Rojst Millenium”
  2. „Awatar: Ostatni władca wiatru”
  3. „Kicia Kocia”
  4. „Furie”
  5. „Resident Alien”
  6. „Jeden dzień”
  7. „Po złej stronie torów”
  8. „Blood & Water”
  9. „Indrani Mukreja: Pogrzebana prawda”
  10. „1670”

zdj. Netflix