To będzie jazda bez trzymanki! Finałowy zwiastun nowego filmu z Godzillą i Kongiem

Już pod koniec marca do kin zawita nowe widowisko z Godzillą i Kongiem. W najnowszym filmie z tak zwanego MonsterVerse dwa kultowe potwory będą musiały połączyć siły, lub przegrać w samotności. Zobaczcie, jak zapowiada się  Godzilli i Konga: Nowego imperium. Przed Wami finałowy zwiastun.

Film „Godzilla i Kong: Nowe imperium” z ostatnim zwiastunem!

„Nowe imperium” przeniesie nas ponownie do kinowego świata Tytanów i opowie nową historię, w której wszechmocny Kong i przerażająca Godzilla stają w obliczu monstrualnego zagrożenia kryjącego się w podziemiach naszego świata. Zagrożenia, które zagraża zarówno ich, jak i naszemu istnieniu.  Zagłębiając się w historię Tytanów, ich pochodzenie, a także tajemnice Wyspy Czaszki, film zaserwuje nam podróż śladami mitycznej bitwy, która zrodziła te potężne i niezwykłe istoty i związała je z ludzkością na zawsze.

Sprawdź też: Szukacie serialu w klimacie „Zagubionych”? Netflix proponuje nowość z HBO Max.

 

Za wyreżyserowanie nowego widowiska z uniwersum potworów odpowiada Adam Wingard pracujący przy poprzednim filmie z tej serii. W obsadzie „Nowego imperium” znajdą się między innymi nowi aktorzy: Dan Stevens („Gość”), Fala Chen („Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”), ale nie zabraknie też znajomych twarzy, bo do swoich ról z poprzedniej części wracają Rebecca HallBrian Tyree Henry i Kaylee Hottle.

Film będzie trwał tylko 1 godzinę i 54 minuty i jest tym samym drugim najkrótszym tytułem w ramach MonsterVerse. Krótszy był tylko film „Godzilla v Kong” liczący sobie 113 minut. W polskich kinach premiera filmu „Godzilla i Kong: Nowe imperium” została zaplanowana już na 28 marca.

zdj. Warner Bros.