To będzie miesiąc MEGA premier. W sierpniu Disney+ zasypie nas HITAMI

Znamy listę filmowych i serialowych premier, które w sierpniu trafią na platformę streamingową Disney+. Takiej dawki głośnych premier w ofercie serwisu należącego do Disneya dawno nie było. Powody do zadowolenia mają zarówno widzowie spragnieni jakościowych dramatów i kryminalnych komedii, jak i ci czekający na nowe produkcje Marvela i Star Wars. Sprawdźcie, co obejrzeć w Disney+ w sierpniu.

Premiery od Disney+ na sierpień. Co oglądać na platformie?

Sierpień przyniesie nam wyjątkowo dużą porcję hitów od platformy Disney+. Nowy miesiąc oznacza premierę nowych sezonów dwóch popularnych seriali. Już 2 sierpnia Carmy i jego ekipa zaproszą na zaplecze restauracji w drugim sezonie „The Bear”, a Mabel, Oliver i Charles staną przed wyzwaniem rozwiązania kolejnej kryminalnej zagadki w trzecim sezonie „Zbrodni po sąsiedzku”. Powody do radości będą mieli także fani Marvela i „Gwiezdnych wojen”. Już na początku miesiąca na platformę trafią „Strażnicy Galaktyki 3”, a pod koniec sierpnia do oferty serwisu zawita długo wyczekiwana produkcja „Ahsoka”.

Sprawdź też: To najlepszy film Marvela od lat i właśnie pojawił się w streamingu!

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

„The Bear” sezon 2 – 2 sierpnia (cały sezon)

a2g9i26y kopia-min.jpg

W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) będą pracować nad przekształceniem baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. W czasie przebudowy każdy członek ekipy również przejdzie przemianę, konfrontując się z własną przeszłością i czekającą ich przyszłością.

„Strażnicy Galaktyki 3” – 2 sierpnia 

xujrxh48 kopia-min.jpg

W „Strażnikach Galaktyki: Volume 3” Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa — zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

„Zbrodnie po sąsiedzku” sezon 3 – 8 sierpnia

m34kj7cy kopia-min.jpg

Ciąg dalszy perypetii Charlesa, Olivera i Mabel, którzy rozwiązują zagadki tajemniczych morderstw w Arconii. Serial „Zbrodnie po sąsiedzku” śledzi losy trójki nieznajomych, których łączy obsesja na punkcie true cime i którzy nagle wplątują się w prawdziwą zbrodnię, gdy badają tajemniczą śmierć sąsiada z ich nowojorskiego apartamentowca.

„Ahsoka” – 23 sierpnia

d47rk5i9 kopia-min.jpg

Serial będzie kontynuował opowiadanie historii bohaterki, która rusza śladem Wielkiego Admirała Thrawna (w tej roli pojawi się Lars Mikkelsen). Dawson wraca do roli, w której po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w „The Mandalorian”. W obsadzie są też Natasha Liu Bordizzo jako Sabine Wren, Mary Elizabeth Winstead jako Syndulli znana z „Rebeliantów” oraz Hayden Christensen w roli Anakina.

Autorem scenariusza do serialu jest Dave Filoni, jeden z głównych twórców animacji „Wojny Klonów” i „Rebelianci”. Wraz z nim serial o Ahsoce stworzył Jon Favreau.

Premiery Disney+ w sierpniu:

  • „Strażnicy Galaktyki 3” – 2 sierpnia 
  • „The Bear” sezon 2 – 2 sierpnia (cały sezon)
  • „Zbrodnie po sąsiedzku” sezon 3 – 8 sierpnia
  • „Randka bez końca” – 11 sierpnia
  • „Miguel chce się bić” – 16 sierpnia
  • „Ahsoka” – 23 sierpnia
  • „Wakacyjni przyjaciele 2” – 25 sierpnia 

 zdj. Piotr Adamowicz / Depositphotos