To będzie ostatni sezon serialu „Billions”. W Polsce zobaczymy go BEZ OPÓŹNIEŃ

Jeszcze w te wakacje serial „Billions” powróci do nas z nowym, ale jednocześnie finałowym sezonem. Zapoczątkowana przed siedmioma laty produkcja zakończy emisję po siedmiu sezonach. Możemy już potwierdzić, że ostatnia seria zawita do polskich widzów równocześnie z premierą w Stanach Zjednoczonych.

Serial „Billions” w sierpniu wróci do widzów HBO Max

Billions” opowiada o starciu dwóch silnych i przebiegłych osobowości. Każdy z mężczyzn usiłuje za wszelką cenę przechytrzyć przeciwnika i odnieść nad nim ostateczne zwycięstwo. Aby osiągnąć swój cel, obaj uciekają się do podstępów, prowokacji i intryg. W ostatnim sezonie zobaczymy, jak dotychczasowe sojusze zostają wywrócone do góry nogami, jak nigdy wcześniej. Stare zatargi zaczną wychodzić na jaw, a lojalność sojuszników zostanie przetestowana wyjątkowo intensywnie. Zdrada przymierze epickich rozmiarów, a wrogowie staną się czujnymi przyjaciółmi

Sprawdź też: Nowy serial platformy Max trafił też do Polski. To kryminalny dramat od uznanego twórcy.

Po jedno-sezonowej przerwie z serialem na finałową odsłonę ponownie związał się jeden z jego głównych gwiazdorów, czyli Damian Lewis (ekranowy Bobby Axelrod). Obok niego w nowych odcinkach powrócą również m.in. Paul Giamatti, Corey Stoll, Maggie Siff, David Costabile, Asia Kate Dillon czy Daniel Breaker. W Stanach Zjednoczonych finałowy sezon zadebiutuje 11 sierpnia, a w Polsce będzie można oglądać go równo z premierą, czyli 12 sierpnia na platformie HBO Max. Premierowo pokazany zostanie jeden odcinek. Kolejne emitowane będą co tydzień. Ostatni rozdział będzie składał się z 12 odcinków.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Showtime