To będzie ostatnia część „Venoma”. Szef Sony potwierdza koniec serii z Tomem Hardym

Nie ma już wątpliwości co do tego, że Tom Hardy faktycznie zakończy niedługo swoją przygodę z filmową serią o Venomie. Aktor już jakiś czas temu sygnalizował, że żegna się z rolą Eddiego Brocka i produkcjami o popularnym antybohaterze, a teraz potwierdził to sam szef studia Sony Pictures.

Tom Hardy żegna się z serią o antybohaterze!Venom 3” to będzie ostatni taniec”

Jesienią tego roku pożegnamy się z filmową serią o Venomie. Pierwszy raz Tom Hardy zasugerował, że rozstaje się z postacią Eddiego Brocka w listopadzie ubiegłego roku, kiedy napisał, że tytuł trzeciego filmu będzie brzmiał „V3N0M 3 Ostatni taniec”.

„Chce podziękować całej naszej fantastycznej obsadzie i ekipie – dobrym przyjaciołom i rodzinie MY przebyliśmy długą drogę. Ta podróż sprawiała i nadal sprawia nam mnóstwo frajdy – napisał wówczas w mediach społecznościowych”. Teraz do sytuacji odniósł się Tom Rothman. Szef studia Sony Pictures potwierdził w najnowszym wywiadzie, że faktycznie będzie to finałowa odsłona przygód Venoma.

Dwie poprzednie części serii zdecydowanie nie należały do najlepiej ocenianych filmów superbohaterskich i zbierały ostre cięgi od większości krytyków. Miały jednak duże grono wiernych widzów i były finansowymi sukcesami. Pierwsza zgromadził na swoim koncie aż 856 mln dolarów, a druga 506 mln dolarów.

Venom 3 kiedy premiera Tom Hardy

Wydawało się, że Tom Hardy pozostanie związany z rolą Venoma jeszcze przez wiele lat, ale wygląda na to, że na kolejne części serii nie mamy już co liczyć. Może się jednak okazać, że studio planuje coś innego dla Eddiego Brocka i chce, aby pojawił się on w filmie o Spider-Manie, czego domagała się ogromna rzesza fanów tej postaci. Warto też przypomnieć, że jakiś czas temu mówiło się o tym, że Sony Pictures planuje stworzenie filmu o zespole Sinister Six, który trudno wyobrazić sobie bez udziału Venoma.

Kinowa premiera filmu „Venom: The Last Dance” została zaplanowana na 25 października tego roku.

zdj. Sony Pictures