To będzie połączenie „Super 8” i „Laleczki Chucky”. Jeffrey Dean Morgan zagra w następnym horrorze

Jeffrey Dean Morgan, znany najlepiej z roli Negana w serialu „The Walking Dead”, pojawi się w następnej produkcji grozy. Aktor dołączył do obsady filmu „Felix” zapowiadanego jako remiks pomysłów kultowej „Laleczki Chucky” i „Super 8” J.J. Abramsa.

„Charlie i jego najlepszy przyjaciel Jimmy kręcą własny film, marząc o tym, by móc w przyszłości trafić do grona hollywoodzkich reżyserów. Gdy ojciec Charliego przegląda dobytek swojej zmarłej matki, wpada na pozostawioną przez kobietę lalkę brzuchomówcy” – czytamy w opisie fabuły nowego film. „Dziwaczna zabawka nosi imię Felix i idealnie nadaje się do roli antagonisty w kolejnym filmie głównego bohatera. Z biegiem czasu, Charlie i Jimmy odkrywają, że Felix posiada własny umysł i to na nich spoczywa zadanie wyzwolenia rodziny spod złowieszczego wpływu lalki.”

Sprawdź też: Będzie drugi sezon serialu „Lakers: Dynastia zwycięzców” od HBO Max.

Poza Morganem w obsadzie „Felix” jest też Benjamin Evan Ainsworth, który zagrał jedną z głównych ról w miniserialu „Nawiedzony dwór w Bly” Mike'a Flanagana. Produkuje Joe Carnahan („The Grey”). Reżyserią zajmie się John Kissack („Everfall”) według scenariusza napisanego przez Casey Glitner („You Used to Be Beautiful”).

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. AMC