To będzie ultra brutalne strarcie! Mamy zwiastun 4. sezonu „The Boys”!

Przygotujcie się na nową dawkę brutalnej i krwawej akcji. Czwarty sezon najdzikszego serialu o superbohaterach zbliża się wielkimi krokami. Platforma Prime Video pokazała właśnie zwiastun czwartej serii „The Boys”. Jak zapowiadają się nowe odcinki i co wiemy o ich fabule? Przekonajcie się.

Serial „The Boys” wraca z czwartym sezonem! Wszystko, co wiemy o nowej serii

W czwartym sezonie akcja rozpocznie się niedługo po zakończeniu trzeciej serii, i dosłownie na chwilę po wydarzeniach z finału „Pokolenia V”. Akcja nowych odcinków będzie rozgrywała się na moment przed nadciągającymi wyborami prezydenckimi. Świat jest na krawędzi, a Victoria Neuman jest bliżej Gabinetu Owalnego niż kiedykolwiek wcześniej i znajduje się pod opieką potężnego Homelandera, który umacnia swoją władzę w Vought. Tymczasem Butcher, któremu pozostały ostatnie miesiące życia, stracił zaufanie syna Becci, a także pozycję lidera w drużynie Chłopaków.

Sprawdź też: Hugh Jackman zagra nowego Robin Hooda! W filmie wystąpi też Jodie Comer.

Butcher wyjawia Hughiemu (Jack Quaid), Starlight (Erin Moriarty) i reszcie drużyny, że czas mu się kończy, i wraz z ostatnimi miesiącami życia, jakie pozostały mu przed śmiercią chce wypuścić śmiercionośnego wirusa potrafiącego uśmiercić superbohaterów. To ten sam wirus, który pojawił się w finale pierwszego sezonu Pokolenia V. Aby dopiąć swego, Butcher łączył siły z nowym bohaterem, granym przez Jeffreya Deana Morgan, który również chce całkowitego i szybkiego zniszczenia superbohaterów, aby ocalić ludzkość.

Czwarty sezon „The Boys” zadebiutuje w serwisie Prime Video dokładnie 13 czerwca 2024 roku. W dniu premiery udostępnione zostaną pierwsze trzy odcinki. Kolejne będą pojawiały się co tydzień, a na sezon złoży się w sumie 8 epizodów.