To jeszcze MonsterVerse czy już Marvel z potworami? Kong też ma swoją rękawicę!

W sieci pojawił się następny plakat widowiska „Godzilli i Kong: Nowego imperium” i ponownie prowokuje komentarze na temat podobieństwa z filmami Marvela. Chodzi oczywiście o nowy element ekwipunku Konga, który internautom kojarzy się z Rękawicą Nieskończoności, wkładaną w filmach MCU przez Thanosa.

Godzilla i Kong: Nowe imperium niczym filmy o Avengersach

Nowy film z kinowego świata MonsterVerse stanowi kontynuację historii opowiedzianej w produkcji „Godzilla kontra Kong” i zupełnie nową przygodą, w której wszechmocny Kong i przerażająca Godzilla stają w obliczu kolosalnego, nieodkrytego dotąd zagrożenia skrywającego się zakamarkach naszego świata. Zagrożenia, które rzuca wyzwanie ich istnieniu – i naszemu. Godzilla i Kong: Nowe imperium” zagłębia się w historię tytułowych Tytanów i ich pochodzenie, a także tajemnice Wyspy Czaszki. Trafimy na ślady mitycznej bitwy, która zrodziła te potężne i niezwykłe istoty i związała je z ludzkością na zawsze – czytamy w oficjalnym opisie.

Godzilla x Kong Nowe imperium

Sprawdź też: Lionel Messi z własnym serialem na Apple TV+. Jest pełny zwiastun i data premiery

Reżyserem widowiska jest Adam Wingard pracujący też nad poprzednim filmem z MonsterVerse. Główne role w „Nowym imperium” zagrali: Dan Stevens („Gość”), Fala Chen („Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”). Do swoich ról z poprzedniej odsłony MonsterVerse wracają natomiast Rebecca HallBrian Tyree Henry i Kaylee Hottle

„Godzilla i Kong: Nowe imperium” zawita na ekrany dokładnie 29 marca tego roku. 

zdj. Warner Bros.