To ona rządzi teraz w Marvelu! W MCU pojawiła się wyjątkowo POTĘŻNA superbohaterka

Na liście najpotężniejszych postaci w filmowo-serialowym uniwersum Marvela pojawiła się nowa bohaterka, która może spokojnie walczyć o czołowe lokaty. Finałowy odcinek serialu „Tajna inwazja” wprowadził do MCU postać, której trudno będzie przeciwstawić się nawet samej Kapitan Marvel.

Uwaga! Artykuł zawiera SPOILERY dotyczące kluczowych wydarzeń z pierwszego sezonu serialu „Tajna inwazja”.

W MCU pojawiła się nowa superbohaterka. Takich mocy nie miał jeszcze nikt!

Finałowy epizod najnowszej produkcji MCU wprowadził do filmowo-serialowego świata Marvela zupełnie nową, wyjątkowo potężną bohaterkę, która nie ma swojego odpowiednika w komiksach. Okazuje się, że w kolejnych produkcjach Gi'ah grana przez Emilię Clark może sporo namieszać. W szóstym odcinku „Tajnej inwazji” zobaczyliśmy, jak Gi'ah i Gravik toczą ze sobą pojedynek, którego stawką była nie tylko przyszłość ludzkości, ale też samej rasy Skrulli. Zanim jednak do tego doszło, obydwoje doładowali swoje i tak potężne już umiejętności kolejnymi mocami. Bohaterka grana przez Emilię Clarke oraz jej przeciwnik otrzymali dawkę DNA niemal każdego superbohatera i złoczyńcy, który przewinął się przez ostatnie lata w filmach i serialach MCU.

Sprawdź też: Marzenie fanów się spełni? Tobey Maguire może wrócić jako Spider-Man w nowym filmie.

Po tym, jak Gravik załadował do swojej maszyny fiolkę dostarczoną mu przez Nicka Fury'ego mogliśmy zobaczyć, że znajdują się w niej między innymi DNA takich postaci jak Abomination, Ghost, Kapitan Ameryka, Corvus Glaive, Thanos, Outrider, Proxima Midnight, Kapitan Marvel, Mantis, Cull Obsidian, Drax, Korg, Ebony Maw, Frost Beast, Hulk, Chitauri, Czarna Pantera, Walkiria, Thor, Gamora, Groot i Zimowy Żołnierz

Pod koniec odcinka widzimy, że Gi'ah zawiera sojusz z Sonyą Falsworth, która obiecuje jej środki potrzebne do stoczenia wojny, którą Skrullom wypowiedział prezydent Ritson. Wydaje się więc oczywiste, że nowa superbohaterka, która zyskała właśnie moce najpotężniejszych herosów MCU będzie odgrywała istotną rolę w kolejnych wydarzeniach rozgrywających się w MCU, a przynajmniej to obiecuje nam scenariusz.

emilia clarke jako giah w serialu tajna inwazja-min.jpg

zdj. rootstocks / depositphotos.com / Disney