To - Stephen King (steelbook) - prezentacja wydania

Dzisiaj mamy dla Was prezentację steelbooka z kultowym horrorem To na podstawie prozy Stephana Kinga. Wydanie pochodzi z Francji, ale posiada polskie napisy.

Film zostanie wydany także w Polsce, ale tylko w standardowym wydaniu typu amaray. Premierę zapowiedziano na 11 listopada. Steelbooki z polskimi napisami ukazały się we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz we Włoszech. Niestety wydania bardzo szybko się wyprzedały i jeśli są dostępne, to w znacznie wyższej cenie niż miało to miejsce przed premierą.

PA221485.JPG

Październik 1957 roku. Małym miasteczkiem Derry w stanie Maine wstrząsa seria zabójstw. Nieokreślone „To“ – ucieleśnienie wszelkich dziecięcych fobii i lęków – poluje na swoje ofiary pod postacią zamieszkującego podmiejskie kanały klauna „Pennywise’a“ (Tim Curry). Siedmioro dzieci stawia czoło niewyobrażalnym koszmarom i cudem uchodzi z życiem. Po latach ci, którzy ocaleli, będą musieli zebrać się na odwagę i wrócić, by przerwać nową serię morderstw, tym razem na dobre.

Specyfikacja wydania

Kraj pochodzenia: Francja
Data wydania: 12.10.2016
Opakowanie: Steelbook
Czas trwania [min.]: 192
Nośnik: Blu-ray Disc
Liczba nośników: 1
Obraz: 1.33:1
Dźwięk:
angielski (DTS-HD Master Audio 2.0), francuski (Dolby Digital 2.0), hiszpański (Dolby Digital 2.0), włoski (Dolby Digital 2.0), niemiecki (Dolby Digital 2.0), czeski (Dolby Digital 2.0)
Napisy:
angielskie, polskie, czeskie, duńskie, fińskie, francuskie, holenderskie, włoskie, niemieckie, norweskie, portugalskie, hiszpańskie, szwedzkie, tajskie,

Zdjęcia wydania (po kliknięciu w obrazek możecie zobaczyć go w pełnej rozdzielczości)

PA221451.jpg PA221455.jpg

PA221469.jpg PA221482.jpg

Więcej zdjęć wydania znajdziecie tutaj.

Prezentacja wideo

źródło: Warner Bros. / Galapagos.com.pl