Tom Cruise ma nową przeciwniczkę? Katy O'Brian zagra w „Mission: Impossible 8”

W Londynie trwają właśnie zdjęcia do ósmej odsłony filmowej serii „Mission: Impossible”, której od lat przewodzi Tom Cruise. Ogłoszono właśnie, że do obsady finałowej części dołączyła Katy O'Brian, aktorka i mistrzyni sztuk walki. Czy to właśnie z nią będzie mierzył się w nowej odsłonie Tom Cruise?

Tom Cruise wraca w Mission: Impossible 8. Nowe nazwisko w obsadzie

Ekipa zdjęciowa filmu „Mission: Impossible 8” kilka dni temu pojawiła się na ulicach Londynu, co zaowocowało kilkoma nagraniami i zdjęciami z planu pokazującymi biegnącego Toma Cruise'a. O filmie znowu zrobiło się nieco głośniej, a studio wykorzystało ten moment do ujawnienia nowej członkini obsady. Ogłoszono, że jedną z nowych postaci w ósmej części cyklu zagra Katy O'Brian. Aktorka mająca doświadczenie także w sztukach walki pojawi się w „Mission: Impossible 8” w nieujawnionej jeszcze roli, ale wydaje się prawdopodobne, że dołączy raczej do obozu przeciwników Ethana Hunta.

Bohater grany przez Cruise'a w przeszłości mierzył się już z kobietami, a ostatnio miało to miejsce w siódmej odsłonie, kiedy stanął do walki z bohaterką graną przez Pom Klementieff. Głównym złoczyńcą w filmie będzie najprawdopodobniej ponownie Esai Morales, ale niewykluczone, że Katy O'Brian również odegra istotną rolę w walce z Ethanem.

Sprawdź też: „Diunę 2” za chwilę obejrzymy online! Kiedy premiera na HBO Max?

Katy O'Brian

Aktorka ma na swoim koncie kilka epizodycznych ról w filmie „Ant-Man i Osa: Kwantomania” i serialu „The Mandalorian”, a ostatnio wcieliła się w jedną z głównych bohaterek w thrillerze zemsty „Love Lies Bleeding”, w którym zagrała u boku Kristen Stewart.

W obsadzie ósmej części obecni są już: Ving Rhames, Henry Czerny, Simon Pegg, Hayley Atwell, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Shea Whigham, Hannah Waddingham oraz Nick Offerman. Kinowy debiut filmu wyznaczono na 23 maja 2025 roku.

zdj. Paramount Pictures / A24