Tom Cruise na tropie globalnego spisku. Mamy nowy zwiastun „Mission: Impossible – Dead Reckoning”

Promocja debiutującego już za niecałe dwa miesiące widowiska „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” wkracza w kolejną fazę. Tym razem w sieci ukazał się nowy zwiastun filmu. Zerknijcie jak prezentują się atrakcje przedostatniego już widowiska z główną rolą Toma Cruise'a.

Tom Cruise w zwiastunie „Mission: Impossible – Dead Reckoning”

Przypomnijmy, że dwie finałowe „Mission: Impossible” będą ze sobą ściśle połączone, tak jak miało to miejsce, chociażby w przypadku serii „Avengers”. Pierwsza odsłona, „Dead Reckoning” trafi do kin 14 lipca tego roku. Obok Cruise'a w głównych rolach powrócą znani z poprzednich filmów: Vanessa Kirby jako Biała Wdowa, Rebecca Ferguson jako Ilsa i Simon Pegg jako Benji Dunn. Główna obsada filmu pojawi się również w zaplanowanej już na czerwiec 2024 roku części ósmej, która będzie wielkim finałem trwającego od niemal trzydziestu lat cyklu widowisk akcji.

Sprawdź też: Johnny Depp ze łzami w oczach po pokazie w Cannes. Powrót do Hollywood? „Już go nie potrzebuję”.

Obie części do własnego scenariusza reżyseruje twórca ostatnich odsłon, Christopher McQuarrie. Twórca zapewnia, że w filmach ponownie nie zabraknie widowiskowych sekwencji akcji, które stały się jednym z głównych znaków rozpoznawczych „Mission: Impossible”. W siódmej odsłonie główną atrakcją dla widzów będzie scena pokazująca Ethana Hunta skaczącego z klifu na pędzącym motocyklu. Podczas swojej kolejnej misji bohaterowie będą musieli ponownie zapobiec globalnej katastrofie i rozwiązać szpiegowski spisek. W czasie misji trafią między innymi do Wenecji i Watykanu.

 

zdj. Paramount Pictures