Tom Cruise wiruje na paralotni. Zakulisowe wideo zapowiada kaskaderskie wyczyny z nowego „Mission: Impossible”

Już tylko jeden weekend dzieli nas od premiery następnego widowiska z cyklu „Mission: Impossible”. Atmosferę przed premierą podgrzano właśnie nowym zakulisowym materiałem, w którym zobaczycie, jak Tom Cruise i realizatorzy filmu nakręcili wyjątkową scenę kaskaderską, która znajdzie się w „Dead Reckoning Part One”

W nowej odsłonie klasycznego cyklu akcji agent Ethan Hunt i jego zespół rozpoczynają swoją najbardziej niebezpieczną misję. Grupa znalazła się na tropie przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć, zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana się zbliżają, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.

Obok Cruise'a główną obsadę filmu tworzą: Rebecca Ferguson („Diuna”) jako Ilsa, Simon Pegg („The Boys”) jako Benji, Ving Rhames („Pulp Fiction”) jako Luther, Hayley Atwell („Agentka Carter”) jako Grace, Pom Klementieff („Strażnicy Galaktyki”) jako Paris, Vanessa Kirby („The Crown”) jako Biała Wdowa, Esai Morales („Ozark”) jako Gabriel, Mariela Garriga („Bloodline”) jako Marie, Greg Tarzan Davis („Top Gun: Maverick”) jako Degas, Shea Whigham („Zakazane imperium”) jako Briggs, Cary Elwes („Robin Hood: Faceci w rajtuzach”) jako Denlinger oraz Henry Czerny („Zabawa w pochowanego”) jako Kittridge.

Sprawdź też: Co wydarzy się w 3. odcinku „Outlandera”? Spojrzenie w przyszłości i przeszłość

Przypomnijmy, że dwie finałowe części „Mission: Impossible” będą ze sobą ściśle połączone. Pierwsza trafi do kin już w najbliższych tygodniach, dokładnie 14 lipca. Główna obsada filmu powróc zaplanowanej na czerwiec 2024 roku części ósmej, która będzie wielkim finałem cyklu (a przynajmniej wielkim finałem jakiejś jego części – ostatnio reżyser serii zasugerował, że wraz z Tomem Cruise'em przygotowują się już do realizacji następnych rozdziałów. Więcej w tym miejscu). 

Zdj. Paramount Pictures