Tom Holland przełamie w końcu złą passę? Gwiazdor zapowiada kolejny głośny projekt

Wszystko wskazuje na to, że wraz z nadchodzącą do oferty Apple TV+ serią „The Crowded Room” Tom Holland raz jeszcze znalazł się na czele mocno przeciętnej produkcji. W nowej rozmowie aktor kojarzony przede wszystkim z rolą Spider-Mana w MCU ujawnił, kiedy wejdzie na plan następnej produkcji, którą spróbuje przełamać niekorzystną passę ostatnich lat.

Czy tym projektem Tom Holland w końcu zachwyci krytyków?

Przypomnijmy, że kolejnym projektem Hollanda będzie filmowa biografia, Freda Astaire'a, jednej z największych gwiazd klasycznego Broadwayu i Hollywoodu. Choć o przyszłej produkcji nie wiemy na ten moment zbyt wiele (film nie otrzymał jeszcze tytułu), scenariusz jest już podobno gotowy. Spore nadzieje rodzi też nazwisko filmowca, który stanie za kamerą. Reżyserowaniem biopika zajmie się bowiem Paul King, twórca celebrowanych filmów o niedźwiadku Paddingtonie.

O przybliżonym terminie wejścia na plan zdjęciowy Holland opowiedział w trakcie rozmowy z brytyjskim serwisem Time & Leisure. Z wywiadu dowiedzieliśmy się, że produkcja rozpocznie się na początku 2024 roku. Film ma skupiać się zwłaszcza na relacji Astaire'a z jego siostrą, Adele. Rodzeństwo przez ponad dwadzieścia lat było wręcz nierozłączna. Kariera Freda i Adele rozpoczęła się na deskach teatru na Środkowym Zachodzie, zaś później rodzeństwo trafiło na Broadway i londyński West End.

Sprawdź też: Który film ze Spider-Manem jest najlepszy? Pierwsze miejsca Was zaskoczą!

Choć początkowo to Adele obejmowała role prowadzące, talent brata miał wkrótce ją przyćmić. Rodzeństwo odsunęło się od siebie na początku lat 30., po tym jak siostra Astaire'a wyszła za mąż – choć miał być to prawdziwy cios dla artysty, Fred wkrótce zaczął przyjmować role w filmowych musicalach i stworzył swoje najsłynniejsze kreacje. W oczekiwaniu na kolejne wieści o obiecująco rysującym się biopiku, w tym miejscu przeczytacie o niekorzystnym dla aktora przyjęciu nowego serialu Apple'a

Źródło: Discussing Film / zdj. Tuukka Jantt / Depositphotos.com