Tom Holland zszokował fanów. Robi sobie przerwę od aktorstwa!

Nie mamy dobrych wiadomości dla widzów czekających na nowe produkcje z Tomem Hollandem. Gwiazdor ogłosił, że musi zrobić sobie przerwę od aktorstwa. Odtwórca roli Spider-Mana ujawnił, że jego ostatnia praca nad serialem dla Apple TV+ była tak wymagająca, że potrzebuje długiej przerwy od przebywania na planie.

Tom Holland robi sobie przerwę od aktorstwa po pracy przy serialu Apple TV+

Od piątku na platformie Apple TV+ dostępny będzie serial „The Crowded Room”, w którym Holland zagrał główną rolę. Produkcja została jednak fatalnie przyjęta przez krytyków, co jest podwójnym ciosem dla aktora, który pracował przy serialu również jako producent. W serwisie Rotten Tomatoes serial oceniło 10 krytyków i tylko jeden z nich miał pozytywne odczucia po seansie! Wynik wynosi więc katastrofalne 10%. Co gorsze serial zasługuje według krytyków na wyjątkowo niską notę 4,1 w dziesięciostopniowej skali.

Porażka produkcji jest dla aktora tym mocniejsza, że w wielu wywiadach wspominał już, że rola w serialu „The Crowded Room” wymagała od niego wielu poświęceń. Teraz 27-letni aktor ujawnił, że okres pracy nad tą produkcją był tak intensywny, że zmusił go do zrobienia sobie długiej przerwy od aktorstwa. Gwiazdor produkcji o Spider-Manie zapowiedział, że potrzebuje rocznego odpoczynku od pracy.

Sprawdź też: Henry Cavill przyjedzie do Polski! Gwiazdy „Wiedźmina” zameldują się w Łodzi.

To był bez wątpienia trudny okres” – Holland stwierdził podczas rozmowy z dziennikarzami. „Eksplorowaliśmy pewne emocje, których zdecydowanie nigdy wcześniej nie doświadczyłem. A do tego bycie producentem, które wymaga radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami pojawiającymi się na każdym planie filmowym, tylko wzmocniło poziom presji” – kontynuował. „Biorę teraz rok przerwy i jest to wynik tego, jak trudny była praca przy tym serialu” – dodał.

Ten serial mnie złamał. Czy przerwa od aktorstwa opóźni „Spider-Mana 4”?

Gwiazdor przekonywał jednak, że wymagająca praca nie jest mu obca i docenia, jakich doświadczeń nabrał podczas tworzenia „The Crowded Room”, zastrzegł jednak, że produkcja doprowadziła go do załamania i potrzebuje przerwy od aktorstwa. „Ciężka praca nie jest mi obca. Zawsze twierdziłem, że ciężka praca oznacza dobrą pracę. I naprawdę mi się to podobało” – zapewniał. „Z drugiej jednak strony, serial mnie złamał. Nadszedł czas, kiedy pomyślałem: Potrzebuję przerwy”.

Jedynym pozytywnym aspektem rocznej przerwy dla fanów aktora jest to, że w Hollywood aktualnie trwa strajk scenarzystów, co wstrzymało prace nad filmemSpider-Man 4”. Możemy więc zakładać, że scenariusz do produkcji nie zostanie ukończony jeszcze przez wiele miesięcy, a to oznacza, że Tom Holland zapewne będzie już po rocznej przerwie od aktorstwa, kiedy studio wyznaczy termin rozpoczęcia prac na planie.

źródło: extratv.com / zdj. Xavier Collin / Depositphotos.com