Twórca „Yellowstone” będzie miał kolejny hit? Oto zwiastun thrillera z gwiazdą „Strażników Galaktyki”

Paramount+ pokazało pełny zwiastun nowego serialu od Taylora Sheridana, czyli twórcy hitowego „Yellowstone”. Rzućcie okiem, jak zapowiada się thriller „Special Ops: Lioness”, w którym zagrały gwiazdy „Strażników Galaktyki” i „Wikinga”, Zoe Saldaña i Nicole Kidman.

Twórca „Yellowstone” wraca z nowym serialem: „Special Ops: Lioness

Fabuła serialu została oparta na prawdziwym programie CIA, w ramach którego amerykańskie służby szkolą kobiety do eliminacji najbardziej niebezpiecznych terrorystów na świecie. Produkcja śledzi historię Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), szorstkiej, ale pełnej pasji młodej żołnierki marines, która została zwerbowana do zespołu Lioness Engagement Team, aby pomóc zniszczyć organizację terrorystyczną od wewnątrz. Saldaña wciela się w Joe, szefową stacji programu Lioness, której zadaniem jest szkolenie, zarządzanie i kierowanie tajnymi agentkami.

Sprawdź też: „Barbie” zbiera znakomite opinie. Film z Margot Robbie gotowy na odpowiedź „Oppenheimera”.

W obsadzie są też między innymi Dave Annable („Yellowstone”), LaMonica Garrett („1883”) oraz stały współpracownik Sheridana, czyli James Jordan. W nieco mniejszych rolach w serialu występują tacy weterani aktorstwa jak Michael Kelly („House of Cards”) czy Morgan Freeman („Skazani na Shawshank”). W USA produkcja zadebiutuje 23 lipca na platformie Paramount+.

W Polsce serial trafi na platformę SkyShowtime i stanie się to jeszcze w tym roku.

zdj. Paramount Pictures