Twórcy „Nieoszlifowanych diamentów” wracają z nowym filmem. W rolach głównych Adam Sandler i Ben Affleck

Po ponadmiesięcznej ciszy wokół nowego filmu braci Safdie, do sieci przedostały się kolejne doniesienia w sprawie następnego projektu twórców celebrowanych „Nieoszlifowanych diamentów”. Dzięki raportowi serwisu World of Reel poznaliśmy nazwiska członków obsady oraz pierwszy zarys fabuły niezatytułowanego jeszcze projektu. 

Co tym razem przygotowali twórcy „Nieoszlifowanych diamentów”?

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami Adama Sandlera fabuła nowego filmu rozgrywać się będzie w świecie sportowych gadżetów kolekcjonerskich. Jednym z bohaterów jest emerytowany baseballista (w tej roli ma wystąpić Ben Affleck), który usiłuje przypomnieć światu o swym nazwisku. W ponownym skapitalizowaniu jego sukcesu pomoże mu mężczyzna grany przez Sandlera.

Według najnowszych informacji oprócz gwiazdorów kina obsadę projektu mają również tworzyć raperka Megan Thee Stalion (w roli partnerki bohatera granego przez Afflecka) oraz prezenter telewizyjny i komik Steve Harvey, którego szersza publiczność kojarzy m.in. z prowadzenia teleturnieju „Family Feud” (amerykański odpowiednik „Familiady”). 

Sprawdź też: Chcieli nakręcić najbardziej szaloną scenę w historii kina. By to zrobić, podpalili Chrisa Hemswortha

Adam Sandler i Ben Affleck razem na ekranie? Kiedy premiera filmu braci Safdie?

Nowy raport potwierdził minione doniesienia o rozpoczęciu zdjęć tego lata. Zgodnie z opublikowanym dziś tekstem prace na planie filmu mają rozpocząć się już w lipcu, z kolei finiszu etapu produkcji twórcy upatrują w okolicach września. Lokacjami wybranymi dla projektu są Nowy Jork i Atlantic City. Jeśli terminy zostaną utrzymane, premiery powinniśmy spodziewać się najwcześniej na początku przyszłego roku.

Źródło: World of Reel / Zdj. Netflix / Amazon