Tych filmów brakowało na Disney+. Cztery głośne premiery w streamingu!

Platforma Disney+ na ten weekend zaproponowała swoim widzom nie tylko nowy odcinek drugiego sezonu „Lokiego. Jeśli szukacie propozycji na filmowy seans, to do serwisu trafiły właśnie cztery głośne tytuły.

Cztery filmy od Disney+ na weekend. Co obejrzeć w streamingu?

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, na początku listopada ofertę Disney+ wzbogaciły dwa tytuły, których użytkownicy serwisu wypatrywali od dawna. Po wygaśnięciu licencji dla serwisu CANAL+ Online na platformę Disneya mogły przenieść się w końcu filmy „Titanic” i „King’s Man: Pierwsza misja”. Pierwsza z produkcji mająca na koncie jedenaście Oscarów, była jednym z największych nieobecnych w katalogu Disney+, ale teraz trafiła w końcu do matczynego serwisu. Film trafił do nas w standardowej rozdzielczości Full HD z polskim lektorem i napisami. Możemy jednak mięć nadzieję, że w najbliższych miesiącach doczeka się update'u do wersji 4K, która w grudniu tego roku zostanie wydana na nośniku 4K UHD.

titanic leonardo dicaprio i kate winslet-min.jpg

Na ten moment w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalnym dźwiękiem w formacie Dolby Atmos możemy natomiast oglądać „Pierwszą misję”. To sprawia, że na Disney+ dostępne są już wszystkie filmy z serii „Kingsman”. Jeśli chcielibyście sięgnąć po nieco starszą propozycję z gatunku kina akcji, to swoją premierę ma dzisiaj także film „Na linii wroga” z 2001 roku z Owenem Wilsonem i Genem Hackmanem. Ten przygodowy thriller opowiada o nawigatorze marynarki, który musi uciekać przed wrogą armią, po ty, jak jego samolot rozbija się na terytorium wroga.

Listę filmowych nowości zamyka komedia „Quiz Lady”, której gwiazdami są Sandra Oh, Jason Schwartzman i Will Ferrell. To opowieść o dysfunkcyjnej rodzinie biorącej udział w teleturnieju, który może być kluczem do rozwiązania wszystkich ich problemów.

Nowości na Disney+ (3 listopada):

  • „King’s Man: Pierwsza misja”
  • „Quiz Lady”
  • „Titanic”
  • „Za linią wroga”

zdj. Vadim Rysev / depositphotos