Ultra-brutalny horror powróci z trzecią odsłoną. Przygotujcie się na kolejne omdlenia i wymioty

W zależności od tego, czy lubicie wyjątkowo brutalne produkcje grozy, czy wręcz przeciwnie, to mamy dobrą lub złą wiadomość. Art the Clown powróci w filmie „Terrifier 3” i znowu będzie doprowadzał do omdleń i wymiotów na kinowych salach.

Będzie trzecia część slasherowej serii „Terrifier”. Kiedy premiera?

Nad filmem ponownie będą czuwali scenarzysta i reżyser Damien Leone oraz producent Phil Falcone pracujący przy poprzednich odsłonach. Szczegóły dotyczące fabuły nowej części trzymane są w tajemnicy, ale wiemy, że David Howard Thornton wcielający się w Art The Clowna ponownie pojawi się w obsadzie. Swoją rolę Sienny z drugiego filmu powtórzy też Lauren LaVera. Za produkcję filmu odpowiada ponownie francuska firma The Coven, która rozpoczęła właśnie sprzedaż praw dystrybucyjnych.

Sprawdź też: Wszystko to, czego nie wiesz, a chciałbyś wiedzieć o filmie „Terrifier 2. Masakra w Święta”. Kim jest Art the Clown?

Prace na planie ruszą w listopadzie lub grudniu tego roku i film będzie gotowy na premierę pod koniec 2024 roku. Przy okazji trzeciego filmu producenci przeznaczą na stworzenie slashera znacznie większy budżet. Po kasowym sukcesie drugiej odsłony, na którą wydano 250 tys. dolarów, na trójkę przeznaczona zostanie kwota przekraczająca 1 mln dolarów. Przypomnijmy, że Masakra w Święta zarobiła w USA ponad 10 milionów dolarów, a po dołożeniu wyniku z rynków zagranicznych na koncie znalazło się 15 mln dolarów. Większy budżet ma przełożyć się nie tylko na większe wpływy, ale przede wszystkim dać filmowcom większą swobodę kreatywną i pozwolić im być tak brutalnym, jak to tylko możliwe.

źródło: deadline.com / zdj. The Coven / Bloody Disgusting