Umięśniona Natalie Portman na planie „Thor: Love & Thunder” [Zdjęcia]

Natalie Portman pracuje obecnie w Australii na planie komiksowego widowiska „Thor: Love & Thunder”, w którym powróci do roli Jane Foster. Najnowsze zdjęcia z planu pokazują, jak aktorka zmieniła się do roli, w ramach której stanie się trzecią bohaterką filmowego uniwersum, która okaże się godna władania młotem Thora.

Taika Waititi potwierdził już w 2019 roku, że jego film będzie częściowo nawiązywał do komiksowej serii „The Mighty Thor” stworzonej przez Jasona Aarona, w której Jane Foster podniosła młot Thora i była chora na raka. Nie wiemy jak na razie, czy filmowy scenariusz przejmie z komiksowej historii również chorobę bohaterki, czy jedynie fakt podniesienia przez nią młot, ale najnowsze zdjęcia z planu pokazują, że filmowa Jane Foster jako Thor będzie mogła pochwalić się równie umięśnioną sylwetką, co jej komiksowa odpowiedniczka. Aktorka rozpoczęła treningi do roli już w październiku zeszłego roku, a efekty jej pracy możecie zobaczyć poniżej.

Z powodu epidemii koronawirusa Marvel musiał przesunąć premierę filmu z 5 listopada 2021 roku na 28 lutego 2022 roku, a następnie na 6 maja 2022 roku. W obsadzie produkcji jest także Jaimie Alexander, którą ponownie zobaczymy w roli Lady Sif, znanej fanom pierwszego i drugiego Thora”. W głównej obsadzie pojawią się także Tessa Thompson, Natalie Portman i Christian Bale.

zdj. Marvel