Urządzenia Kindle, Fire TV Stick i Echo z rabatem do 66% z okazji Prime Day

Wystartowała pierwsza edycja polskiej wersji promocyjnego wydarzenia Prime Day organizowanego przez internetowy sklep Amazon. W ramach akcji ze sporymi rabatami możecie nabyć flagowe urządzenia firmy Amazon, takie jak Kindle, Echo czy Fire TV

Z okazji Prime Day możecie skorzystać też z większego rabatu w ramach programu Amazon Super. Standardowo program upoważnia do natychmiastowego rabatu w wysokości 5% lub 10% na zakupy, a podczas Prime Day jest to 15%.

Obniżki z okazji Prime Day na urządzenia Amazon

Sprawdź wszystkie promocje z okazji pierwszego w Polsce Prime Day.

Aby skorzystać z promocji, należy zapisać się do usługi Prime pozwalającej także na korzystanie z przyspieszonej dostawy. Ceny promocyjne obowiązują w dniach 12-13 lipca.

Korzyści z usługi Prime na polskim Amazonie

Amazon Prime to nie tylko darmowa dostawa, ale także pełny dostęp do serwisu Prime Video, na którym znajdziemy filmy i seriale, w tym oryginalne produkcje Amazon. W ramach miesięcznej subskrypcji użytkownik otrzyma także darmowe gry PC i comiesięczną subskrypcję kanału Twitch na Prime Gaming.

Aktywna subskrypcja programu Prime gwarantuje także użytkownikom wcześniejszy dostęp do specjalnych okazji przygotowanych przez sklep – wszyscy subskrybenci mogą skorzystać z wybranych promocji 30 minut przed innymi klientami. Przypomnijmy, że polski oddział serwisu Amazon podobnie jak jego zagraniczne odpowiedniki oferuje klientom możliwość zwrotu przedmiotu. Macie na to 30 dni i zwrot następuje na koszt sprzedającego.

Program Amazon Prime oferuje też darmowy okres próbny pozwalający klientom na wypróbowanie zalet programu przez pełne 30 dni. Po darmowym okresie będziecie mogli zrezygnować z udziału w programie lub przedłużyć subskrypcję w ramach dwóch proponowanych abonamentów. Jeśli zdecydujecie się na miesięczne odnowienie subskrypcji, to jej koszt wyniesie 10,99 zł. Można również zdecydować się na roczny abonament, którego koszt został ustalony na 49 zł

zdj. Amazon