Uwielbiany przez widzów serial powrócił. Nie pomylcie platform!

Z nowym sezonem wraca właśnie jeden z najlepiej ocenianych seriali komediowych ostatnich lat. Produkcja „Co robimy w ukryciu” opowiadająca o grupie wampirów z Nowego Jorku zawitała właśnie do oferty serwisu HBO Max, a jutro pojawi się na Disney+. Tylko pierwsza z tych platform zaoferuje nam jednak dostęp do najnowszych odcinków.

Co robimy w ukryciu” trafia do oferty HBO Max i Disney+. Kto pokaże nowy sezon?

Mimo że serial „Co robimy w ukryciu” emitowany jest w Stanach Zjednoczonych przez stację FX należącą do Disneya, to w Polsce jego premierowe odcinki pojawiają się na platformie HBO Max. Wynika to z faktu, że to właśnie HBO zapewniło sobie przed laty prawa do pokazywania nowych sezonów w naszym kraju. Pierwsze dwa odcinki piątego już sezonu zawitały właśnie do oferty HBO Max, a kolejne będą debiutowały z tygodniowym opóźnieniem. Tymczasem platforma Disney+ może jak na razie pokazywać swoim widzom poprzednie sezony popularnego serialu inspirowanego filmem Taiki Waititiego i Jemaine'a Clementa. Już jutro do oferty serwisu trafi cały czwarty sezon, a obecnie w katalogu znajdują się już trzy poprzednie serie. Jeśli jednak chcecie oglądać piąty sezon „Co robimy w ukryciu” to aktualnie będzie on dostępny wyłącznie na HBO Max.

creativeref 1011l112098.jpg

Piąty sezon zbiera jak na razie wyłącznie pozytywne recenzje. W serwisie Rotten Tomatoes nowa seria zebrała 12 recenzji i wszystkie oceniają go korzystnie. Średnia nota jest równie imponująca i wynosi 9,00 w dziesięciostopniowej skali.

Sprawdź też: „Strażnicy Galaktyki 3” już za chwilę trafią na Disney+. Znamy datę premiery w Polsce!

Screenshot 2023-07-18 at 12-03-04 What We Do in the Shadows-min.png

Serial „Co robimy w ukryciu” przedstawia widzom codzienne, a raczej conocne, życie kilku wampirów, które mieszkają pod jednym dachem od setek lat. W nowych odcinkach Nandor odczuje, że jego opiekun (a czasem nawet przyjaciel) Guillermo zaczyna się od niego odsuwać i spędza znacznie więcej czasu w towarzystwie Laszla. Z kolei Nadja, cierpiąca z powodu zbyt późno zdiagnozowanej nadprzyrodzonej klątwy, spróbuje połączyć się ze swoją rodziną – a przynajmniej jakąś rodziną – ze Starego Świata. Colin wejdzie na ścieżkę, którą kroczyło przed nim wiele wampirów energetycznych: będzie ubiegał się o stanowisko polityczne. Z kolei Przewodniczka spróbuje wykombinować, jak wpisuje się w grupę krwiopijców, jako jej zupełnie nowy uczestnik

W nowych odcinkach serialu powrócą Harvey Guillén, Matt BerryKayvan NovakNatasia Demetriou Mark Proksch. W roli Przewodniczki ponownie zobaczymy z kolei znaną z „The Last Man on Earthaktorkę Kristen Schaal.

zdj. HBO Max / Disney+