Vanessa Kirby jako superbohaterka Marvela. Mamy pierwszy fanart z nową Sue Storm

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że to najprawdopodobniej Vanessa Kirby zagra w nowej „Fantastycznej Czwórce” i że to właśnie ona ma zostać liderką nowego wcielenia legendarnej grupy. Nie musieliśmy jednak długo czekać na to, aby pojawił się pierwszy fanart prezentujący aktorkę w roli Sue Storm. Zobaczcie.

Vanessa Kirby stanie na czele nowej Fantastycznej Czwórki?

Wczoraj pojawiły się doniesienia ujawniające, że Vanessa Kirby została już najprawdopodobniej obsadzona jako Sue Storm w nowym filmie o Fantastycznej Czwórce, który Marvel planuje na 2025 rok. W odpowiedzi na to ogłoszenie szybko pojawiły się pierwsze grafiki prezentujące aktorkę w roli popularnej superbohaterki znanej z komiksów i filmów. Jak Kirby może prezentować się w roli Sue Storm? Przekonajcie się.

Ostatnie doniesienia o castingu sugerowały, że blisko podpisania kontraktu jest też Joseph Quinn znany z serialu „Stranger Things”, który miałby zagrać Johnny'ego Storma. W obsadzie może pojawić się też Ebon Moss-Bachrach występujący w serialu „The Bear”.  Ostatnie plotki na temat fabuły filmu sugerowały natomiast, że historia zostanie osadzona w latach 60. ubiegłego wieku. Głównym złoczyńcą ma okazać się Galactus, a swój udział w fabule ma mieć też Srebrny Surfer.

Sprawdź też: Emily Blunt gotowa do zagrania w „Na skraju jutra 2”. To Tom Cruise jest przeszkodą.

Fantastyczna Czwórka”  ma trafić do kin 14 lutego 2025 roku. Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Matt Shakman. Ostatnio ogłoszono, że rolę scenarzysty produkcji przejął Josh Friedman mający w dorobku takie tytuły jak „Avatar: Istota wody”, „Wojna światów”, „Czarna Dalia” czy serialowy „Snowpiercer”.

zdj. Marvel / Andrea Raffin / depositphotos