„Venom 3” prawie nakręcony – potwierdza gwiazda filmu z Tomem Hardym. Premiera jesienią

Wygląda na to, że po ubiegłorocznych opóźnieniach wywołanych strajkami w Hollywood, ekipa trzeciej i być może finałowej odsłony „Venoma” szykuje się do zejścia z planu. Zdjęcia do komiksowego widowiska znajdują się na ostatniej prostej – poinformowała Juno Temple, która zagra w filmie nieopisaną jeszcze rolę. 

„Venom 3” coraz bliżej widzów. To ostatnie spotkanie duetu Hardy'ego i symbionta?

Trzecia część „Venoma” produkcji Sony Pictures opowie kolejną historię z życia Eddiego Brocka – żadne dokładniejsze informacje o fabule widowiska nie są jednak obecnie znane. Nie wiemy też, czy obok Venoma pojawią się inne postacie ze świata Spider-Mana. Ujawniono natomiast, że w rolach drugiego planu w filmie wystąpią Chiwetel Ejiofor (któremu przypadnie postać czołowego antagonisty) oraz wspomniana Juno Temple

To właśnie Temple poinformowała dziennikarzy, że toczące się od połowy listopada ubiegłego roku (a raczej: wznowione po wielomiesięcznej przerwie wywołanej strajkami) zdjęcia w końcu dobiegają końca. „To była szalona, wspaniała podróż. Coś zupełnie dla mnie nowego. To wielki plan filmowy” – opowiadała aktorka znana z „Teda Lasso”. „Nie mogę się doczekać aż świat będzie mógł ten film zobaczyć. Myślę, że wyjdzie naprawdę dobrze”. 

Sprawdź też: Gwiazda „Barbie” u boku Matthew McConaugheya. Wystąpią u w twórcy „Kapitana Philipsa”

Przypomnijmy, że wyreżyserowaniem „Venoma 3” zajęła się Kelly Marcel związana od samego początku tego filmowego cyklu jako scenarzystka. Rolę za kamerą przejęła od Andy'ego Serkisa, który odpowiadał za reżyserię drugiej odsłony, oraz Rubena Fleischera, czyli twórcy debiutanckiej odsłony przygód antybohatera ze świata Marvela. Wraz ze wznowieniem zdjęć w okolicach Święta Dziękczynienia Tom Hardy, wcielający się w głównego (anty)bohatera serii, nazwał trzeci film „ostatnim tańcem”, sugerując widzom, że tą częścią aktor ostatecznie pożegna się z rolą Eddiego Brocka. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Film ma trafić do kin na nieco ponad trzy lata po premierze pierwszego sequela, „Venoma 2: Carnage”. Kinową premierę trzeciej odsłony przewidziano na dokładnie 8 listopada tego roku. 

zdj. Sony Pictures