„Venom 3” trafi do kin wcześniej! Tytuł potwierdza: to ostatnia część z Tomem Hardym

Wygląda na to, że Tom Hardy już kilka miesięcy temu wyjawił nam tytuł trzeciej odsłony „Venoma”. Wznawiając prace po strajkowej przerwie, gwiazdor zamieścił na Instagramie fotkę z dopiskiem „ostatni taniec”  potwierdzono teraz, że gwiazdor odnosił się przede wszystkim do nazwy filmu brzmiącej „Venom: The Last Dance”. Otrzymaliśmy też nowy termin premiery komiksowego widowiska, będącego najwyraźniej zamknięciem przygód duetu Hardy''ego i symbionta.

Venom: The Last Dance” – premiera trzeciej części przyspieszona o miesiąc!

Przypomnijmy, że trzecia część „Venoma” produkcji Sony Pictures opowie kolejną historię z życia Eddiego Brocka – żadne dokładniejsze informacje o fabule widowiska nie są jednak obecnie znane. Nie wiemy też, czy obok Venoma pojawią się inne postacie ze świata Spider-Mana. Ujawniono tylko, że w rolach drugiego planu w filmie wystąpią Chiwetel Ejiofor (któremu przypadnie postać czołowego antagonisty) oraz Juno Temple, znana z serialu „Ted Lasso” od Apple TV+ oraz ostatniego sezonu kryminalnej antologii „Fargo”. 

Wraz ze wznowieniem zdjęć w okolicach ubiegłorocznego Święta Dziękczynienia Tom Hardy, wcielający się w głównego (anty)bohatera serii, nazwał trzeci film „ostatnim tańcem” – założyliśmy wówczas, że aktor zapowiada przede wszystkim ostatnie spotkanie widowni z jego interpretacją postaci Brocka. Choć i tego nie należy wykluczać, okazuje się teraz, że aktor suflował nam pełny tytuł trzeciego widowiska cyklu

Sprawdź też: Jon Bernthal zapowiada powrót Punishera! Pojawi się w serialu o Daredevilu

Venom 3 ostatnia częśc

Wytwórnia Sony Pictures ujawniła przed kilkoma godzinami, że następny „Venom” trafi do kin z podtytułem „The Last Dance”. Wcześniej zakładano, że film zadebiutuje na ekranach na nieco ponad trzy lata po premierze pierwszego sequela, „Venoma 2: Carnage”. Teraz wiemy, że za oceanem premiera odbędzie się jeszcze bliżej rocznicy debiutu tamtej produkcji: dokładnie 25 października tego roku.

Wyreżyserowaniem „Venoma: The Last Dance” zajęła się Kelly Marcel związana od samego początku tego filmowego cyklu jako scenarzystka. Rolę za kamerą przejęła od Andy'ego Serkisa, który odpowiadał za reżyserię drugiej odsłony, oraz Rubena Fleischera, czyli twórcy debiutanckiej odsłony przygód antybohatera ze świata komiksów o Spider-Manie.

Źródło: Variety / zdj. Sony Pictures