Venom kontra Carnage na nowym plakacie superbohaterskiego widowiska

Premiera filmu „Venom 2: Carnage” zbliża się wielkimi krokami. Znamy już pierwsze opinie o nowej produkcji Sony Picutres oraz wiemy, czy znajdziemy w niej scenę po napisach. Tymczasem kampania promocyjna nabiera tempa i w promowanie filmu włączyła się sieć kin Dolby Cinema, która zaprezentowała swój plakat.

W filmie poznamy dalsze losy dziennikarza Eddiego Brocka (Tom Hardy), który dzieli swoje ciało z obcą formą życia. Na drodze głównego bohatera stanie tym razem Carnage, symbiont, który opanował ciało jednego z najgroźniejszych morderców, Cletusa Kasady'ego.

Film „Venom 2: Carnage” wejdzie do polskich kin 15 października 2021 roku. Dwa tygodnie wcześniej odbędzie się premiera w Stanach Zjednoczonych. Film wyreżyserował Andy Serkis, a główne role zagrali Tom Hardy i Michelle Williams wracający jako Eddie Brock i Anne Weying, Woody Harrelson wcielający się w  Cletusa Kasady'ego. W filmie wystąpiła także Naomie Harris jako Frances Barrison, dilerka narkotyków, znana szerzej jako Shriek, pomocniczka Carnage'a oraz Stephen Graham.

Venom 2: Carnage plakat

zdj. Sony Pictures