Premiera nowej wersji „Pana i Pani Smith” już blisko! Zobaczcie pierwsze 2 minuty serialu

W oczekiwaniu na jutrzejszą premierę nowej odsłony „Pana i Pani Smith” platforma Prime Video pokazała w sieci pierwsze dwie minuty z premierowego odcinka. Choć główne role w serii objęli Maya Erskine („Niebieskooki samuraj”) i Donald Glover („Atlanta”) w klipie pojawiają się Alexander Skarsgård i znana z „Baby Drivera” Eiza Gonzalez.

Pan i Pani Smith” jako serial. Premiera na Prime Video

Serialowa wersja „Pana i Pani Smith” zapowiedziana została jako odświeżona historia małżeństwa, które poznaliśmy w głośnej komedii akcji z roku 2005. Fabuła tamtego filmu koncentrowała się na parze znudzonych małżonków, którzy dowiadują się, że oboje są zabójcami wynajętymi przez konkurencyjne agencje.

W gwiazdorskiej obsadzie serialu znaleźli się również: Michael Coel („Mogę cię zniszczyć”), John Turturro („Big Lebowski”), Paul Dano („The Batman”), Wagner Moura („Narcos”), Parker Posey („Schody”), („Sukcesja”), Sarah Paulson („The Bear”), Ron Perlman („Zaułek koszmarów”), Sharon Horgan („Nieznośny ciężar wielkiego talentu”), Ursula Corbero („Dom z papieru”) i Billy Campbell („Cardinal”).

Donald Glover jest współtwórcą i producentem wykonawczym „Pana i Pani Smith”. W jednym z wywiadów gwiazdor „Atlanty” wyjaśnił, że serialowa reinterpretacja opowieści o parze zabójców będzie zupełnie odrębna od filmowego pierwowzoru i przedstawi głębszą opowieść poświęconą współczesnym związkom i małżeństwom. „Dlaczego ludzie jeszcze za siebie wychodzą? I tak połowa z tych związków kończy się rozwodem. Jaki jest tego cel?” – pytał Glover, przybliżając temat serialowego remake'u. „Skupimy się na tym, czym małżeństwo rzeczywiście jest, na zaufaniu, na pracy zespołowej, na samotności”.

Sprawdź też: Kevin Conroy nie zdążył wystąpić w nowej animacji o Batmanie. „Był chętny, by to zrobić”

Jako showrunnerka nad tytułem czuwała natomiast Francesca Sloane („Atlanta”, „Fargo”), która pełni również funkcję producentki wykonawczej.

Premiera na Prime Video już 2 lutego

Zdj. Amazon Prime Video