W Polsce na powrót genialnego serialu musimy poczekać. Premiera na Disney+ z opóźnieniem

W Polsce oczekiwanie na premierę drugiego sezonu serialu „The Bear” nieco się wydłuży. Doceniany przez krytyków i wielokrotnie nagradzany serial od stacji FX trafi do naszego kraju dopiero w sierpniu.

Misiek” powróci z 2. sezonem na Disney+ na początku sierpnia!

W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) będą pracować nad przekształceniem baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. W czasie przebudowy każdy członek ekipy również przejdzie przemianę, konfrontując się z własną przeszłością i czekającą ich przyszłością. Szybko jednak okaże się, że od prowadzenia restauracji trudniejsze jest tylko otwarcie nowej. Bohaterowie zderzą się ze ścianą biurokracji, kreatywnością podwykonawców oraz wyzwaniem, jakim jest zaplanowanie nowego menu. Zmiany pociągną za sobą zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie gościnności.

BREAKING NEWS: Seriale HBO pojawią się na Netfliksie. Szokujące zmiany w streamingu!

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Zespół będzie musiał zjednoczyć się na nowo, przesuwać granice swoich możliwości i budować relacje, przy okazji odkrywając, co znaczy służyć – zarówno gościom, jak i pomocą sobie nawzajem. W obsadzie drugiego sezonu są także: Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas i Matty Matheson, a także Edwin Lee Gibson, Oliver Platt i debiutująca w produkcji – Molly Gordon.

W Polsce wszystkie odcinki drugiego sezonu serialu „Misiek” pojawią się platformie Disney+ dopiero 2 sierpnia. Od 22 czerwca serial emitowany będzie na antenie stacji FX. Pierwszy sezon serialu może poszczycić się 100% wynikiem na Rotten Tomatoes przy 77 recenzjach. Krytycy wystawili mu średnią ocenę na poziomie 8,70 w dziesięciostopniowej skali.

 

zdj. FX / Disney