Spin-off „Sonica. Szybkiego jak błyskawica” za chwilę trafi na streaming. Nowy fragment serialu

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w trzeciej odsłonie cyklu „Sonic: Szybki jak błyskawica” pojawi się Keanu Reeves, a teraz platforma Paramount+ przypomniała o nadchodzącym serialowym spin-offie. Zerknijcie na pierwszy fragment serialu o przygodach Knucklesa z Idrisem Elbą

Akcja serialu będzie osadzona przed wydarzeniami z trzeciej odsłony filmowej serii i opowie o tym, jak Knuckles próbuje wyszkolić Wade'a na swojego protegowanego i nauczyć go drogi wojownika Echidna. Jako głównych scenarzysta i producent nad serialem czuwa John Whittington, który pracował nad scenariuszem do ostatnich filmowych przygód Sonica. Pilotażowy odcinek wyreżyserował Jeff Fowler pracujący jako reżyser przy obu częściach filmów.

Sprawdź też: Avengersi powalczą z Obcym. Pierwsze grafiki z nowego projektu Marvela

„Knuckles” – kiedy premiera nowego serialu ze świata Sonika?

Poza Idrisem Elbą w obsadzie serii znalazł się także Adam Pally („Happy Endings”, „The Mindy Project”) znany z drugiego filmu z roli Wade’a Whipple'a, Edi Patterson („The Righteous Gemstones”), Julian Barratt („Mindhorn”), Scott Mescudi („Don't Look Up”) i Ellie Taylor („Ted Lasso”). Gościnne występy zaliczą z kolei Rory McCann („Gra o Tron”) i Tika Sumpter. W Sonika i Tails ponownie wcielają się Ben Schwartz i Colleen O'Saughnessey.

Premiera serialu w ofercie platformy streamingowej Paramount+ dokładnie 27 kwietnia. W Polsce produkcję zobaczymy najpewniej w ramach serwisu SkyShowtime, ale nie ujawniono jeszcze, czy dojdzie do tego w tym samym terminie, co za oceanem.

Przypomnijmy, że jeszcze tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że do obsady obsady trzeciej części filmowego cyklu o Soniku dołączył nie kto inny, a Keanu Reeves. Gwiazdorowi „Johna Wicka” i cyklu „Matrix” przypadnie w filmie rola Shadowa, znanego z oryginalnych gier kultowego przeciwnika błękitnego jeża. Do głosowej roli przymierzano też takich aktorów jak Hayden Christensen Nicolas Cage, Nicholas Hoult, Aaron Paul czy Adam Driver. Premiera filmu odbędzie się dokładnie 20 grudnia tego roku. Za kamerą ponownie znalazł się Jeff Fowler, twórca obu poprzednich części. 

zdj. Paramount Pictures