Wampiry z supermarketu. Serialowe „Co robimy w ukryciu” powraca w zwiastunie nowego sezonu

Fani wampirycznego mockumentu otrzymali dziś pierwszy pełnoprawny zwiastun następnej odsłony „Co robimy w ukryciu”. Zerknijcie jak na pierwszym materiale prezentuje się piąty sezon serii o grupie nieumarłych krwiopijców z nowojorskiego Staten Island, inspirowanej bohaterami filmu Taiki Waititiego i Jemaine'a Clementa.

Serial „Co robimy w ukryciu” przedstawia widzom codzienne, a raczej conocne, życie kilku wampirów, które mieszkają pod jednym dachem od setek lat. Poniżej oficjalny opis nowego sezonu.

W nowych odcinkach Nandor odczuje, że jego opiekun (a czasem nawet przyjaciel) Guillermo zaczyna się od niego odsuwać i spędza znacznie więcej czasu w towarzystwie Laszla. Z kolei Nadja, cierpiąca z powodu zbyt późno zdiagnozowanej nadprzyrodzonej klątwy, spróbuje połączyć się ze swoją rodziną – a przynajmniej jakąś rodziną – ze Starego Świata. Colin wejdzie na ścieżkę, którą kroczyło przed nim wiele wampirów energetycznych: będzie ubiegał się o stanowisko polityczne. Z kolei Przewodniczka spróbuje wykombinować, jak wpisuje się w grupę krwiopijców, jako jej zupełnie nowy uczestnik. 

Sprawdź też: Wielkie serialowe i filmowe hity na HBO Max! To te tytuły za moment trafią na platformę!

Wraz z pokazaniem nowego zwiastuna amerykańska stacja FX potwierdziła, że premiera nowych odcinków odbędzie się za niecały miesiąc, dokładnie 13 lipca tego roku. Przypomnijmy, że w polskim streamingu produkcja debiutuje w ramach platformy HBO Max. Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy piąty sezon trafi do nas w tym samym czasie, co za oceanem – możemy jednak spodziewać się pewnego opoźnienia.

W nowych odcinkach serialu powrócą Harvey Guillén, Matt BerryKayvan NovakNatasia Demetriou Mark Proksch. W roli Przewodniczki ponownie zobaczymy z kolei znaną z „The Last Man on Earthaktorkę Kristen Schaal. Produkują Paul Simms, Sam Johnson, Garrett Batch, Eli Busch oraz sami Jemaine Clement i Taika Waititi.

zdj. FX