„West Side Story”,  „Wyjdź za mnie” i „Belfast” na DVD i Blu-ray, czyli czerwcowe zapowiedzi Galapagos

W czerwcu na płytach DVD i Blu-ray zadebiutują kolejne filmowe premiery zeszłego roku. Wśród zapowiedzianych przez Galapagos produkcji znajdą się takie tytuły jak nowa wersja musicalu „West Side Story”, romantyczna komedia „Wyjdź za mnie” z Jennifer Lopez oraz nagrodzony Oscarem film „Belfast”.

Galapagos kontynuuje wypuszczanie na rynek produkcji z katalogu studia Universal Pictures, który trafił do jego oferty na początku tego roku. W czerwcu doczekamy się dwóch produkcji z tej wytwórni i będą to: komedia romantyczna „Wyjdź za mnie”, której gwiazdami są Jennifer Lopez i Owen Wilson oraz „Belfast” wyreżyserowany do własnego scenariusza przez Kennetha Branagha, w którym zagrali Caitriona Balfe oraz Jamie Dornan. Pierwszy z tytułów zadebiutuje 15 czerwca, a na premierę drugiego będziemy musieli poczekać do 29 czerwca. Obydwie produkcje doczekają się jednak wydań zarówno na DVD, jak i Blu-ray. Będą to oczywiście standardowe wydania w plastikowych opakowaniach typu amaray.

Galapagos nie rezygnuje też z wypuszczania najnowszych premier z katalogu Disneya. Na czerwiec zapowiedział debiut płyt z nową wersją musicalu „West Side Story”, którą przygotował Steven Spielberg. Produkcja doczeka się podstawowych edycji na DVD i Blu-ray, a ich premiera została wyznaczona na 29 czerwca.

Sprawdź też: „The Batman” w maju na DVD,Blu-ray i 4K UHD. Będą steelbooki.

Dodajmy do tego, że w maju do sprzedaży trafią fizyczne wydania z filmem „Zaułek koszmarów”, w którym zagrali Bradley Cooper oraz Cate Blanchett. Produkcja w reżyserii Guillermo del Toro mająca debiutować 15 maja doczeka się jednak wyłącznie edycji na DVD. Wracając jeszcze na moment do czerwcowych premier, warto odnotować, że już pierwszego dnia miesiąca dystrybutor wypuści do sklepów wznowienia Blu-ray z filmami „Szklana pułapka”, (części od 1 do 3) oraz „Omen”, i „Obcy kontra Predator”.

Lista premier DVD i Blu-ray od Galapagos – czerwiec 2022

  • „Szklana pułapka” (Blu-ray) – premiera 1 czerwca
  • „Szklana pułapka 2” (Blu-ray) – premiera 1 czerwca
  • „Szklana pułapka 3” (Blu-ray) – premiera 1 czerwca
  • „Omen” (Blu-ray) – premiera 1 czerwca
  • „Obcy kontra Predator” (Blu-ray) – premiera 1 czerwca
  • „Wyjdź za mnie” (DVD i Blu-ray) – premiera 15 czerwca
  • „Belfast” (DVD i Blu-ray) – premiera 29 czerwca
  • „West Side Story” (DVD i Blu-ray) – premiera 29 czerwca

zdj. Universal Pictures / Disney