Wielka Szóstka trafi do MCU? Nowe doniesienia

Najnowsze doniesienia wskazują, że kinowe uniwersum Marvela może skrzyżować drogi z grupą nieoczywistych bohaterów z animacji „Wielka Szóstka” Disneya. Postacie miałyby zadebiutować w wersji aktorskiej.

O możliwym rozszerzeniu MCU o bohaterów zaczerpniętych z filmu studia Walt Disney Animation pisał ostatnio portal The DisInsider. Przypomnijmy, że tytułowa Wielka Szóstka zadebiutowała oryginalnie na stronach miniserii komiksowej Marvela autorstwa Scotta Lobdella i Gusa Vasqueza.

Nowy raport nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących formy wprowadzenia Szóstki do widowisk Marvela. Wiemy jedynie, że przedmiotem największego zainteresowania są Hiro i Baymax. The DisInsider sugeruje też, że do połączenia z MCU mogłoby nastąpić w filmie „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, albo w ramach kolejnych telewizyjnych przedsięwzięć wytwórni, między innymi serialu „Tajna Inwazja”.

Rola bohaterów Szóstki w filmowym uniwersum Marvela pozostaje na ten moment tajemnicą. Warto jednak dodać, że w komiksach herosi niejeden raz przecięli szlaki z głównymi superbohaterami wydawnictwa, między innymi w serii „The Amazing Spider-Man”. W zeszytach wydawanych w 2012 roku grupa pomogła Spider-Manowi w pokonaniu Doktora Octopusa.

Źródło: disInsider.com / zdj. Disney