Wielki Powrót Godzilli – ten film zachwyci fanów kultowego potwora! Mamy zwiastun!

Miłośnicy Godzilli nie mogą narzekać na brak nowych opowieści o kultowym kaiju. Obok szykowanego przez Apple'a serialu i kolejnego kinowego crossovera od studia Legendary, w przygotowaniach jest produkcja „Godzilla Minus One”. Nowy wgląd w japoński film otrzymaliśmy właśnie za sprawą pełnego zwiastuna.

Trzymajcie się mocno: „Godzilla Minus One” zapowiada powrót króla potworów!

Od swojego debiutu w 1954 roku w filmie Ishirō Hondy wielki potwór powracał na ekrany w różnych wcieleniach zarówno w japońskim kinie, jak i tym amerykańskim. Ostatnio Godzilla zyskał największy rozgłos za sprawą serii wypuszczanej do kin od 2014 roku przez studio Warner Bros. Jego przygody nie przypadły jednak do gustu wszystkim fanom wielkich potworów. Nowe podejście do potężnego tytana zaproponuje w tym roku japońskie studio Toho, które chcąc kontynuować spuściznę Godzilli, jeszcze raz przeniesie uwagę widzów do jego początków.

Najświeższe wieści o innych projektach z Godzillą:

Film zatytułowany „Godzilla Minus One” to pierwsza japońska produkcja o Godzilli od czasu premiery filmu „Shin Godzilla” z 2016 roku. Obraz, który do własnego scenariusza wyreżyserował Takashi Yamazaki zabierze nas do powojennej Japonii i pokaże, jak wielkim zagrożeniem może być tytułowy potwór.

Premierę w Japonii wyznaczono na 3 listopada, ale film doczeka się też amerykańskiej premiery, która przypadnie na 1 grudnia.

  

zdj. Toho Studios